Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Užijte si dokonalý odpočinek na zahradě v luxusní vířivce

Užijte si dokonalý odpočinek na zahradě v luxusní vířivce

11.12.2022 - redakce Babinet.cz

Každý, kdo má k dispozici zahradu, si chce užít pohodlí a pohodu, a to hlavně během léta. Jednou z možností, kterou si můžete pořídit a vaši sousedé vám ji budou závidět, je vířivka. Možná se vám to zdá jako zbytečnost, ale věřte, že se budete z práce těšit každý den domů jen proto, abyste se do ní mohli naložit. Navíc si můžete pořídit i další příslušenství, aby byl tento čas ještě krásnější.

Jak si užít pohodu ve vířivce?

Možná se budete divit, ale vířivky nejsou vůbec drahé. A užijete si v nich hodně zábavy. Navíc si můžete dokoupit také další produkty, se kterými bude pobyt ve vířivce mnohem lepší. Pohodlí si užijete, když koupíte:

  • podložky pod hlavu,
  • držák na nápoje,
  • stínidlo na víř

Při nákupu nesmíte zapomenout ani na pár nezbytností, jako jsou podložky pod vířivku, chemie na její čištění nebo speciální kartáče. Ušetříte si hodně námahy a času. Navíc budete mít svůj bazének neustále čistý a připravený k odpočinku. A to bude nejdůležitější. Navíc můžete pozvat i přátele a užít si malý večírek se sklenkou vína nebo šampaňského v ruce.

Poraďte si s odčerpáním vody

Z praktického hlediska budete potřebovat dvě věci: přívod vody a způsob jejího odčerpání. Z tohoto důvodu je dobré, abyste měli na zahradě kohout a hadici. Vířivka nemá špunt, takže budete muset vodu vypustit pomocí čerpadla. Pomoci mohou levné jímky, abyste nemuseli podmáčet vlastní nebo sousedův pozemek. Rozhodně byste se ale nad touto věcí měli zamyslet předem.

Zajistěte si soukromí před sousedy

Vysoké ploty vám zajistí, že sousedé nebudou zvědavě nakukovat. Soukromí si ale můžete užít i uvnitř domu díky žaluziím. Venkovní rolety jsou elegantní a budou fungovat stejně dobře. Vedle vířivky můžete také umístit mobilní zástěnu nebo slunečník, aby se na vás sousedi nebo kolemjdoucí nedívali. Díky tomu bude odpočinek v soukromé vířivce dokonalý!

 

Zdroj obrázku: Ganna Vasylenko / Shutterstock.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz