Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Adventní kalendáře, které potěší dospělé

Adventní kalendáře, které potěší dospělé

18.11.2022 - redakce Babinet.cz

Proč by měl Mikuláš odměňovat jenom hodné děti? Vždyť i hodní dospělí si zaslouží nějakou pozornost, která jim udělá radost. A těm nejhodnějším Mikuláš přinese adventní kalendář Svět od Pivoteka.cz. Až do Vánoc si každý den poctivě otevřou jedno okýnko, kde bude schovaná nahořklá dobrota v podobě nějakého zahraničního kvalitního piva včetně speciálů ze všech koutů světa. Součástí je překvapení a něco dobrého na zub, což určitě přijde vhod. Potěšte na Mikuláše partnery, tatínky, kamarády, nebo třeba i manželky. Odměňte milovníky nádherně zlatavého nápoje s pořádným řízem.

Cena: 2 517 Kč, zakoupíte na Pivoteka.cz

Dále je součástí Adventního kalendáře Svět Pivoteka.cz kromě piva: 

4x ks Pivní tácek na pivo PIVOTEKA.CZ
Pivní podtácek s motivem. Motiv pro nás vyrobil známý street artový umělec PAUSER.

1x ks Button Pivotéka.cz s otvírákem
Otvírák na ledničku s magnetem a logem Pivotéka.CZ

1x ks Degustační deník PIVOTEKA.CZ
Degustační deník pro pivo je nezbytná pomůcka každého správného znalce! Ponoř se naplno do víru poznání a ovládni své chutě!

Pro ty, kteří nedají dopustit na české pivo, připravila Pivoteka.cz Adventní kalendář ČR.

Cena: 1 362 Kč, zakoupíte na Pivoteka.cz

A což takhle adventní kalendáře plný fantastických rumů!

Bavily vás v dětství adventní kalendáře? Tohle je taková jejich vylepšená verze pro dospělé holky a kluky – adventní kalendáře plný fantastických rumů.

A.H. Riise Adventní rumový kalendář

Historická kniha? Chyba! Právě se koukáte na jedinečný rumový adventní kalendář, v němž nechybí 24 okýnek. V nich najdete rozmanité druhy rumů od A. H. Riise. Tento originální skvost potěší hlavně ty, kteří dávají přednost sladším chutím. Kalendář si tak mohou zamilovat i rumu chtivé dámy.

Cena: 1 799 Kč, zakoupíte na Pivoteka.cz 

Rumový Adventní kalendář 2022 se dvěma sklenicemi

Rumoví borci z dánské skupiny 1423.dk nám svými rumovými kalendáři 24 Days of Rum zpříjemnili advent už několikrát. V roce 2022 vybrali 24 parádních vzorků a oblékli je do stylové zelené krabice. Každý prosincový den na vás čeká 20 ml kvalitního rumu. K tomu dvě degustační skleničky, abyste mohli vychutnávat v páru, a zápisníky na dojmy a hodnocení vzorků. Užijte si rumovou cestu kolem světa.

Cena: 1 999 Kč, zakoupíte na Pivoteka.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz