Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Playmobil® Wiltopia DIY Adventní kalendář: Zvířecí cesta kolem světa

Playmobil® Wiltopia DIY Adventní kalendář: Zvířecí cesta kolem světa

19.11.2022 - redakce Babinet.cz

Objevujte každý den v předvánoční době některé ze zvířátek ze všech koutů planety. Adventní kalendář si můžete sami vyplnit a navrhnout pomocí přiloženého archu se samolepkami. Pokud krabici po otevření otočíte, vytvoří se láskyplně ilustrovaná koláž krajiny s biotopy obsažených zvířat. Kalendář je z ekologicky šetrné série Playmobil, která se skládá v průměru z více než 80 % z udržitelných materiálů.

Cena: cca od 980 Kč

 

Playmobil® AQUA adventní kalendář pro zábavu ve vaně

Děti vodní hrátky milují. Zpestřete jim Advent krásným kalendářem plným hraček do vody. Už i ti nejmenší budou nadšeni z rybiček, želviček, postaviček v kruhu nebo v člunu či z tučňáčků. Všechno si mohou vylovit naběračkou, která je součástí hravého balení. Vhodné pro děti od roku a půl.

Cena: cca 789 Kč 

Playmobil® Christmas Adventní kalendář Vánoční pečení

Otevřete dveře a užijte si skvělou adventní zábavu! Hrací sada se skládá z adventního kalendáře s 24 překvapeními a skutečných vykrajovátek na sušenky. Kromě tří figurek PLAYMOBIL obsahuje také Ježíška s pytlem a dárky, sáně s poníkem, kuchyňku se dvěma troubami a spoustou nádobí na pečení a nechybí také sněhulák.

Cena: cca 659 Kč

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz