Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Dárky: Skvělí pomocníci při balení!

Dárky: Skvělí pomocníci při balení!

Redakce Babinet

Balení vánočních darů, dárků a dárečků má v sobě zvláštní kouzlo. Zamkneme se s vaječným koňakem v pokoji, aby nás nikdo nerušil a neuviděl svůj dárek předčasně. Užíváme si vánoční atmosféru a jsme příjemně nostalgičtí. Prohlížíme si věci, které jsme pořídili svým blízkým a představujeme si, jakou z nich budou mít radost. Jsme rozechvělí, zda se jim budou líbit, zda jsme se strefili do jejich vkusu. Také nám záleží na tom, aby byly dárky pěkně zabalené. Společnost 3M pro vás přichystala šikovné 3M lepící pásky Scotch, které vám budou při balení dárků skvělými pomocníky a se kterými můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit skutečně originální kreace, které se budou pod vánočním stromkem krásně vyjímat.

Naše tipy:

3M dekorativní páska Scotch s vánočním motivem

Tato dekorativní páska bude tou poslední dokonalou tečkou na zabaleném dárečku. Skvěle vynikne, pokud ji použijete na balící papír s jemným vzorem nebo bez vzoru. S její pomocí lze ozdobit také klasickou stuhu a vytvořit z ní stuhu ozdobnou. Můžete ji rovněž použít na vánoční přání a pohledy. Dokonce i z obyčejné svíčky rázem vykouzlíte nádhernou vánoční dekoraci! Kreativitě se meze nekladou! 3M lepící pásku Scotch s obrázky sněhových vloček a sněhuláčků mohou vaše děti využít například na ozdobu oken ve svém dětském pokojíčku. Pásku lze ze skla velice snadno odstranit, takže se nemusíte bát, že vám vánoční výzdoba zůstane až do léta.

3M lepící páska Scotch Magic

Ne náhodou má tato 3M lepící páska Scotch ve svém názvu slovo „MAGIC“, které znamená „kouzlo“ nebo „kouzelný“. Umí opravdu spoustu kouzel! Na papíru je neviditelná, což jistě oceníte při balení vánočních dárků. Navíc je popisovatelná. 3M lepící páska Scotch Magic má praktický zásobník pro snadnější manipulaci, lehce se řeže a snadno se používá. Mezi její další přednosti patří, že nežloutne a netrhá se. Je tedy ideální na přilepení fotografií do alba, protože po odstranění nezanechává stopu.

K zakoupení v řetězcích TESCO

Společnost 3M pro vás připravila do předvánoční soutěže 5 balíčků (á balíček= dekor. pásky, 3M houbička na sklokeramické povrchy a voňavá celuloz. houbička). Odpovězte správně na naší otázku a vyhrajte!

Soutěžní otázka:

Co znamená slovo Advent?

PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Soutěž začíná 2.12.2006 a trvá do 15.12.2006. Do tohoto dne bude možné odpovědět na soutěžní otázku, která je umístěna na soutěžní stránce zde.Vaší odpověď posílejte na info@babinet.cz.

2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví. soutěžní otázku.

3. Již jednou odeslanou odpověď nelze zpětně opravit.

4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Babinet.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Babinet.cz a jejich rodinní příslušníci.

5.Ceny pro výherce:5 balíčků (á balíček= dekor. pásky, 3M houbička na sklokeramické povrchy a voňavá celuloz. houbička).

6. Výherce bude kontaktován serverem Babinet.cz na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a domluven způsob předání výhry.

7. V případě, že kontaktní údaje uvedené v registraci nebudou pravdivé, bude vybrán jiný výherce.

Správná odpověď: z lat.Adventus-příchod

Gratulujeme výhercům:

Romana Sokolová- CHRUDIM, Klimendová Marcela-České Budějovice, Lenka Nováková-Rokycany, Markéta Hartlová -Bzenec Marie Dostálová-Loučany

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

PavcaM
14.12.2014 08:36

Dobrý den, já se chci podělit o svůj skvélý nápad jak udělat vánoce ještě hezčí, teda bude to jen na pohled a hlavně jen na chvíli, ale už se těším. Osobně balím dárky hrozně ráda vždyky jsem obdivovala v amerických filmech jak mají pod stromečkem všechny dárky hezky v krabicích, žádné kostrbaté měkké dárky. No letos jsem si na obalových materiálech nakoupila za pusu krabičky a krabice různývh velikostí a budu balit každičký dáreček do krabice, takže to bude krása!!! Jupí už Ať jsou vánoce!!!

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz