Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Koncert Adélky Hesové i vystoupení Honzy Ondera – oslavte narozeniny OC Šestka

Koncert Adélky Hesové i vystoupení Honzy Ondera – oslavte narozeniny OC Šestka

14.10.2022 - redakce Babinet.cz

Rok se s rokem sešel a v Obchodním centru Šestka v Ruzyni jsou v plném proudu přípravy na narozeninovou party. A protože to bude opravdu velké, nechybí ani vzácní gratulanti – dětská herecká a pěvecká hvězda Adélka Hesová a známý tanečník Honza Onder, kteří si pro všechny připraví jedinečné vystoupení. Zapište si do diáře datum sobota 5. listopadu.

Každá pořádná narozeninová oslava je plná radosti a veselí. Až se před vámi v sobotu 5. listopadu otevřou dveře Obchodního centra Šestka, ucítíte ve vzduchu pořádnou party, která vám zvedne náladu a možná vás i roztančí. V „Šestce“ si pro vás nachystali řadu atrakcí a akcí. Menší děti budou nadšené z balónků, facepaintingu, tanečků i zpívánek, starší i rodiče si spíše užijí nadupaný stánek s virtuální realitu a také arkádové hry a simulátory z Game World, jedinečného interaktivního světa plného her a videoher.

Sportovci si přijdou na své při objevování jedinečného fitcentra Gymstory, které se pyšní např. největší vnitřní překážkovou dráhou či unikátním technologií během jízdy na lekci indoor-cyclingu. Od rána do večera si budete moci zatočit kolem štěstí plným krásných výher. A jak již bylo řečeno, mezi gratulanty se objeví dětská filmová hvězda s obřím talentem Adélka Hesová, která nejen zazpívá, ale také bude rozdávat autogramy. Celé Obchodní centrum Šestka zase roztančí tanečník s nakažlivým úsměvem a lehkým krokem Honza Onder. Celým dnem vás provede zkušený herec a moderátor Petr Batěk. Přijďte si v sobotu 5. listopadu do OC Šestka pro kousek narozeninového dortu. Užijte si nekonečnou zábavu a kromě nádherných zážitků si odneste třeba i nějakou z lákavých výher. Sledujte web www.oc-sestka.cz nebo Instagram či facebook.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz