Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Pomoc pro extrémně namáhané vlasy

Pomoc pro extrémně namáhané vlasy

9.10.2022 - redakce Babinet.cz

Krásné a upravené vlasy by měly být vizitkou každé ženy. Je tedy potřeba věnovat vlasům maximální péči. Jak ale dodat účesu tu správnou a potřebnou péči? A který, z té škály přípravků na trhu, je pro nás ten nejlepší? 

foto / Freepik

Na problém číslo jedna: extrémně namáhané vlasy zaměřila svou pozornost Řada Instacure od vlasové kosmetiky Matrix. Tento problém ještě prohlubují náročné procedury, jako jsou styling, pravidelné foukání, kulmování nebo žehlení, ale také pobyt ve smogovém prostředí, chlor a dlouhodobý stres. „Není žena, která se s problémem poškozených vlasů v důsledku každodenního stylingu účesu nepotýká. Na hřebenu si dennodenně najdeme velké množství polámaných konečků vlasů. Proto je řada Instacure ideální společník do každé ženské koupelny. Ve 3 krocích posílí oslabené vlasy a redukuje tak lámavost oslabených a křehkých vlasů. “ Vysvětluje Andrea Babicová, produktová manažerka značky Matrix.

Výsledkem jsou vlasy postrádající sílu i lesk, vlasy citlivé a lámavé. Právě těm je určena kompletní vlasová řada Matrix Instacure, která všem typům vlasů poskytuje následující benefity:

  • Okamžitě vyplňuje porézní místa.
  • Šetrně odstraní nečistotu a usazeniny.
  • Proteinová složka vlasy chrání a vyživuje.
  • V jediném okamžiku připraví vlasy na následnou péči.
  • Výsledkem jsou zdravější, hladké a poddajné vlasy.

Síla tekutých protejnů

Bohatý koktejl tekutých proteinů vytváří kolem vlasu ochranný štít a zároveň dokáže posilnit oslabené vlasové vlákno. Vyplněním porézních míst se vlasy stávají hladkými a poddajnými. Matrix Instacure je tudíž profesionální vlasovou službou, dostupnou všem.

Kompletní rutina Instacure se skládá z čisticího šamponu Matrix Instacure proti lámavosti vlasů, vyživujícího balzámu Matrix Instacure s maximem tekutých proteinů a vitaminového spreje Matrix Instacure s provitaminem B5.

„Tato řada skvěle doplňuje nabídku péče pro klientky. Většina žen si stěžuje na rychle odrůstající vlasy u hlavy, ale neviditelný nárust délky a slabé, roztřepené konce. Instacure řada je skvělým řešením pro tento problém. Díky růžové barvě obalu a dokonale vyladěné parfemaci je tato řada navíc lákavá a oblíbená.“ Dodává Monika Vítková, kadeřnice a školitelka značky Matrix.

Pravidelným používáním pečující rutiny Matrix Total Results Instacure se stanou namáhané vlasy až o 60 % silnější *, poddajné a hebké. A především – mohou nekomplikovaně a zdravě růst.

Nová řada Instacure je již dostupná v kadeřnických salonech. Od srpna je pak řada k dispozici i v online prostředí a u partnerů značky. 

Podcast: Co více jsme se o nové řadě Instacure dozvěděli a jak zjistíme poréznost našich vlasů? To už nám prozradily vlasové odbornice

--------------------------------------------------------

*Instrumentální test: při používání spreje proti lámavým a porézním vlasům ve srovnání s běžným šamponem.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz