Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Čistota a vůně: Užijte si voňavé Vánoce

Čistota a vůně: Užijte si voňavé Vánoce

Redakce Babinet

Většina z nás si chce Vánoce co nejvíce užít. Naše touha je většinou natolik silná, že se snažíme mít před svátky vše připravené do posledního detailu. Napečeno spousta dobrého cukroví, nakoupené krásné dárky, které přesně vystihnou přání našich blízkých, pečlivě uklizený, voňavý a vánočně vyzdobený byt. Předvánoční čas je také dobou mnoha vánočních večírků, schůzek s přáteli a bohužel i intenzivního pracovního nasazení.

Otázkou zůstává, jak zvládnout tolik činností najednou a nepodlehnout stresu či přímo zoufalství. I když těžko hledat univerzální recept, značka Ambi Pur vám nabízí alespoň pomocníky na pořádný vánoční úklid. Zde jsou tipy na spolehlivé a účinné prostředky Ambi pur, které bezpečně vyčistí i provoní vaši toaletu a případně i koupelnu.

Ambi Pur Flush je koncentrovaný tekutý čistící blok do WC, který vaši toaletu nejenom vyčistí, ale i provoní.Jedinečný dávkovací systém výrobku zaručuje, že se po každém spláchnutí uvolní stejné množství tekutiny. Skutečný parfém obsažený ve výrobku Ambi Pur Flush zaručeně provoní celou místnost vaší toalety. Toaletní bloky dostanete v šesti variantách. Nově si můžete zakoupit Ambi Pur Flush se svěží vůní levandule v kombinaci s bylinkově-dřevitými tóny LEVANDER SILK či náplň s čerstvou vůní Marseillského mýdla WHITE SILK. Příjemné prostředí na vaší toaletě zaručí i náplně BLUE OCEAN s vůní moře a citrusů. Okouzlující květinová vůně růže a konvalinek je obohacena o tóny jablka a citronu v náplni GREEN. Jemnou vůni bílých květů představuje BLUE SILK. Konečně náplň PINK SILK je směsí vůně lilie a růže doplněných o ovocný nádech.

Dalším tipem pro váš úklid mohou být spreje Ambi Pur, které rovněž obsahují pravé parfémy. Velice ceněnou vlastností je fakt, že neuvolňují žádné tekutiny do vzduchu, nezanechávají vlhké skvrny a nešpiní zdi.

Spreje Ambi Pur jsou k dostání ve čtyřech variantách. BLUE OCEAN s lehkou mořskou vůní, GREEN FORREST se svěžím přírodním aroma, jedinečnou vůni květin přináší PINK FLOWER a konečně ANTI TABACCO, který svou kořeněnou vůní eliminuje zápach tabákového kouře.

Všechny tyto produkty jsou k dostání v hypermarketech i drogeriích. Doporučená cena toaletního bloku včetně náplně je od 39,90 Kč. Doporučená cena spreje činí od 39,90 Kč.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz