Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  3 tipy na kreativní a nezvyklou předehru

3 tipy na kreativní a nezvyklou předehru

15.8.2022 - redakce Babinet.cz

Už vás nebaví sem tam nějaká rychlovka a chcete si užít s partnerem skutečně intenzivní erotické okamžiky? Potom byste rozhodně neměli podceňovat předehru – a to jak tu klasickou, tak ani emocionální. Jak na to a jak k předehře svést i její největší odpůrce?

Co je emocionální předehra

Erotickou předehru známe všichni. Letmé doteky, pomalé svádění, prozkoumávání partnerova těla… ale co taková předehra emocionální? I ta má své velmi důležité místo a především v dlouhodobých vztazích může být rozdílem mezi tím, jestli večer v ložnici něco bude nebo místo toho zase po dlouhém dni oba vyčerpaně usnete.

Co přesně taková emocionální předehra je? To se může v každém vztahu lehce lišit. Někdo ocení přes den zprávy s lehce erotickým nádechem či „obyčejnou,“ láskyplnou pozornost. Do tohoto druhu předehry však může stejně tak dobře spadat i pomoc v domácnosti nebo romantická večeře. Ve své podstatě je emocionální předehra jakákoliv příjemná a pozitivní interakce s vaším partnerem.

Podobné maličkosti mezi partnery v dlouhodobých vztazích tvoří pevnější pouto a s ním i silnější erotický náboj. Proto se emocionální předehru rozhodně nevyplatí podceňovat.

Jak „přemluvit“ partnera k předehře?

Je pro vás předehra možná i nejdůležitější součástí příjemného večera, ale partner či partnerka dává z jakéhokoliv důvodu přednost rychlovce?

Taková situace má jediné řešení. Převezměte celou situaci do vlastních rukou. Zařiďte hlídání dětem a připravte své milované polovičce večer, na který nezapomene.

Romantická večeře při svíčkách je možná klišé, ale klišé, které funguje. Ženy mohou zařadit do svého repertoáru erotické spodní prádlo, muž může překvapit nečekanou romantikou, třeba ve formě afrodiziakální masážní svíčky.

Zkrátka a dobře záleží na vás, jak to uchopíte, důležité je nečekat, že se stane zázrak bez vynaložení vlastního úsilí.

3 tipy na kreativní předehru

Že vás předehra nebaví, protože je to pořád to samé dokolečka? Vyzkoušejte pár nezvyklých způsobů, jak se s partnerem či partnerkou dostat do nálady – třeba jen slovy.

Čtení erotických příběhů

Společné sledování porna je poměrně oblíbenou předehrou – alespoň pro páry, které se nestydí. Zajímavější možností je však čtení erotických příběhů – třeba i těch, které jste si vzájemně napsali.

Společným čtením erotiky posílíte své libido, ale také vzájemný vztah.

Hra na role

Hrajete si rádi? Staňte se alespoň na pár okamžiků někým jiným. Roleplaying je oblíbená forma předehry, při které si s partnerem můžete vyzkoušet spoustu nezvyklých situací. Zahrajte si na sestřičku, policistku nebo na své oblíbené superhrdiny. Představivosti se meze nekladou. Erotické kostýmy vám umožní stát se skutečně kýmkoliv.

Prohoďte si role

Je jeden z vás přirozeně dominantní? Nebo v sexu jedete pouze „klasiku“? Zkuste si prohodit role. Pokud je dominantní muž, převezměte jednou kontrolu. Zavažte mu oči, připoutejte si ho a ovládejte jeho vzrušení. Nebo naopak.

Změňte alespoň na jeden večer dynamiku vašich hrátek a kdo ví, třeba v sobě vzájemně objevíte choutky, o kterých jste ani netušili, že je máte.

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz