Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Velká letní soutěž s Chilly o kolekci menstruačních kalhotek Lunacup

Velká letní soutěž s Chilly o kolekci menstruačních kalhotek Lunacup

2.7.2022 - redakce Babinet.cz

Menstruace je často tabuizovaným tématem, ale také v tomto odvětví ženské péče vývoj nabízí mnoho moderních přístupů. Značka Chilly se o ženy stará nejen v období menstruace, navíc přináší tipy na používání alternativních menstruačních pomůcek. Ve velké letní soutěži se spojila s českým výrobcem menstruačních kalíšků a kalhotek Lunacup a společně rozšiřují povědomí o rozmanitosti menstruačních pomůcek. Zapojte se do soutěže a vyhrajte Lunacup pro každou příležitost.

Proč právě menstruační kalhotky LUNA?

Menstruační kalhotky jsou dostupnou a ekologickou alternativou k tamponům a jednorázovým vložkám. Každá žena je jiná, a proto Lunacup nabízí tři druhy kalhotek, aby si každá žena vybrala dle intenzity své menstruace. Mezi hlavní benefity menstruačních kalhotek LUNA patří zmírnění PMS, pohodlí a bezpečí, úspora financí, méně odpadu a více komfortu.

Vlastní zkušenost stojí za to! Po zakoupení jakéhokoli Chilly gelu je připravena sleva na e-shop Lunacup, kde je možné využít výhodnější cenu. Slevový kód najdete přímo na obale limitované edice. 

Jak se zapojit do soutěže?

Zapojte se do soutěže a vyhrajte barevnou kolekci tří menstruačních kalhotek Lunacup. Každý z devíti soutěžních týdnů budou vylosovány tři výherkyně. Zapojení do soutěže je velmi snadné!  Stačí zakoupit libovolný Chilly gel, účtenku nahrát v době trvání soutěže na soutěžní web  www.chillysoutez.cz a to je vše! Soutěž trvá od 1. 7. 2022 do 31. 8. 2022. Do soutěže je možné registrovat účtenky za nákup soutěžních produktů zakoupených od 20. 5. 2022.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz