Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Pilotky jsou stále trendy: Jakému typu obličeje budou tyto sluneční brýle nejvíce slušet?

Pilotky jsou stále trendy: Jakému typu obličeje budou tyto sluneční brýle nejvíce slušet?

4.8.2022 - redakce Babinet.cz

Pilotky byly, jsou a zřejmě i navždy budou jedněmi z nejvíce trendy slunečních brýlí vůbec. Jakému typu obličeje tento nesmrtelný módní doplněk sluší nejvíc? A které celebrity na něj nedají dopustit?

fotografie: Freepik

Pilotky si podmanily celý svět

Víte, co spojuje Toma Cruise, Johnnyho Deppa, Angelinu Jolie, Julii Roberts či Michaela Jacksona? Pilotky! Ano, právě tyto sluneční brýle s tenkými kovovými obroučkami si zamilovalo také nesčetně světových hvězd a některé by se snad až daly považovat za jakési průkopníky tohoto módního doplňku. 

Když se Tom Cruise objevil v roce 1986 ve filmu Top Gun v ikonických pilotkách, rázem se tyto brýle staly naprostým módním hitem. A nutno podotknout, že i v pokračování filmu, Top Gun: Maverick, který měl premiéru tento rok, na ně Tom Cruise opět vsadil. Pilotky z módy zkrátka nikdy nevyjdou a moc dobře to vědí i právě takové hvězdy, jako je Tom Cruise. 

Jakému typu obličeje pilotky nejvíce sluší?

Jedním z důvodu, proč jsou pilotky tolik oblíbené, je fakt, že skutečně sluší téměř každému typu obličeje. Pokud ovšem někomu sednou opravdu dokonale, pak je to především ženám, jež mají hranatý obličej

Ovšem ani dámy s oválným či kulatým obličejem se jim nemusejí vyhýbat. Pouze si dejte pozor, abyste zvolila vhodnou velikost brýlí a nepůsobily na vás příliš velké, či naopak malé. 

 

napsala Dana Klementová

 

zdroje:

https://www.vlasta.cz/clanek/slunecni-bryle-20250526.html

https://www.styl-bryle.cz/historie-rayban

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
24.8.2022 22:58

Sluneční brýle miluji a pilotky jsou mé oblíbené. Potvrzuji, že sluší skoro každému, jsou mladistvé a nadčasové:)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip