Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Jak vybrat Last Minute dovolenou

Jak vybrat Last Minute dovolenou

21.6.2022 - redakce Babinet.cz

Zatoužili jste po dovolené, slunci, jemném plážovém písku či azurově modrém moři? Vyberte si u cestovní kanceláře zájezd z nabídky Last Minute a vydejte se za odpočinkem a poznáváním třeba hned zítra!

Cestování s cestovní kanceláří je opravdu snadné a ušetří vám spoustu času a stresu s plánováním a zařizováním. Stačí si vybrat vaši vysněnou destinaci, ten správný hotel a díky pár kliknutím máte letenky, ubytování a často i formu stravování vyřešenou.

O tom, jak správně vybrat Last Minute dovolenou u cestovky a nespálit se, si můžete přečíst na finance.cz.

Pro Last Minute zájezdy je typická především nízká cena a odlet za několik týdnů či dokonce dnů. Nabídka, ze které lze vybírat, je samozřejmě omezená, i tak v ní lze ovšem nalézt mnoho zajímavých a krásných destinací.

Egypt

Egypt je rájem pro milovníky vodních sportů a historie. V Rudém moři můžete při potápění nebo šnorchlování na vlastní oči spatřit bohatý mořský život v podobě pestrobarevných korálů, hejn ryb a dalších vodních živočichů. Také zdejší historické památky mají hodně co nabídnout a při jejich objevování se vám bude tajit dech. Navštívit můžete oblíbená letoviska, jako je Hurghada, Sharm El Sheikh nebo Marsa Alam.

Nejvýhodnější Last Minute v Egyptě je dobré vybírat s předstihem týdnu až čtrnácti dní zejména v letních měsících.

Turecko

Turecká riviéra láká své návštěvníky na překrásné pláže, historické památky, přírodní zajímavosti, ale i třeba golfová hřiště. Vstup do moře bývá pozvolný, což je ideální zejména pro rodiny s dětmi. Můžete zde podniknout mnoho zajímavých výletů – například navštívit místní Delfinárium, na vlastní oči spatřit Pamukkale neboli Bavlněný hrad či se vydat na plavbu lodí po řece Manavgat, vykoupat se v místě, kde ústí do moře, a při troše štěstí spatřit mořské želvy.

Bulharsko

Burgas se nachází nedaleko Slunečného pobřeží, které je proslulé plážemi se zlatým pískem a úžasně čistým mořem. Nedaleko leží také město Nesebar, jehož okouzlující starobylá část se právem nachází na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Mezi oblíbená bulharská letoviska patří i Varna, třetí největší město Bulharska. Nabízí zábavu v podobě městské pláže, kaváren a barů, nákupů a pestrého nočního života. Ve městě a jeho blízkém okolí najdete také řadu zajímavých památek. Skvělým tipem na výlet je Kamenný les (Pobiti Kamani) ležící asi 20 kilometrů od Varny.

Vyberte si svou Last Minute dovolenou v Bulharsku a poznejte místní krásy i výtečnou kuchyni!

Řecko

Velmi oblíbené jsou také řecké ostrovy. V rámci Last Minute zájezdů se můžete vypravit třeba na Rhodos, Krétu, Santorini či Zakynthos a užít si zde proslulou řeckou pohostinnost a výtečnou kuchyni. Nadšení zde samozřejmě budou zejména milovníci antických památek, moře a přírody.

Ve všech zmíněných destinacích najdete krásné pláže, čisté moře, výtečnou kuchyni a zajímavé památky. Hotely nabízené naší cestovní kanceláří jsou navíc prověřené po stránce kvality služeb, proto můžete počítat s opravdu kvalitním servisem a v klidu si odpočinout, ať už na lehátku u moře či bazénu, nebo aktivně při zkoušení některého z vodních sportů či při poznávání místních zajímavostí. V nabídce naleznete jak hotely vhodné pro rodiny s dětmi, tak hotely pouze pro dospělé, které jsou ideální pro strávení romantické dovolené s vaším partnerem.

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz