Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Neviditelná rovnátka, která pomohla k lepšímu chrupu více než 9 000 000 lidí

Neviditelná rovnátka, která pomohla k lepšímu chrupu více než 9 000 000 lidí

20.6.2022 - redakce Babinet.cz

Neviditelná rovnátka značky Invisalign zhotovená na míru představují zpřístupňují pacientům moderní léčbu vad chrupu, ať už jde o vážné či méně vážné nedostatky. Tato rovnátka již pomohla k lepšímu chrupu více než 9 000 000 pacientům z celého světa, přičemž Vám jsou rovnátka Invisalign dostupná v ordinacích společnosti Svět rovnátek.cz, které najdete v Praze a Brně.

fotografie: shutterstock

Neviditelná rovnátka Invisalign je možné použít pro léčbu vad chrupu, jako je např. předkus, zkřížený skus, otevřený skus, hluboký skus, zákus u dospělých, dospívajících i dětí.

V porovnání s klasickými rovnátky, u těch značky Invisalign zhotovených společností Svět rovnátek.cz se můžete těšit i na níže uvedené výhody:

  • po dobu léčby není váš chrup hyzděn dráty,
  • rovnátka lez v případě potřeby sundat a znovu nasadit,
  • není třeba žádného dotahování a seřizování,
  • citlivější aplikace a samotné nošení,
  • nižší nároky na čištění a údržbu,
  • kratší doba léčby,
  • mírnější nároky na stravovací návyky po dobu léčby.

Nemáte co ztratit – první konzultace je zdarma

V rámci proklientského přístupu společnosti Svět rovnátek.cz získávají pacienti úvodní konzultaci zdarma. Již při úvodní návštěvě se přitom pacienti po zhotovení scanu zubů a 3D vizualizaci chrupu dozví informace o výsledném efektu, době léčby, investicích do léčby. Následně je pouze na pacientech, jestli se rozhodnou léčbu podstoupit či nikoliv.

Výhody léčby vad chrupu neviditelnými rovnátky Invisalign

Přidejte se k více než 10 000 spokojeným pacientům společnosti Svět rovnátek.cz

Zaujaly Vás výhody léčby vad chrupu neviditelnými rovnátky Invisalign? Pokud ano, navštivte ještě dnes internetové stránky společnosti Svět rovnátek.cz, kde najdete kontaktní formulář pro rezervaci bezplatné konzultace, viz https://www.svetrovnatek.cz/.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz