Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  S jakými odstíny ideálně kombinovat trendy letní žlutou?

S jakými odstíny ideálně kombinovat trendy letní žlutou?

28.5.2022 - redakce Babinet.cz

Je zářivá, energická a vyzařuje z ní síla. Hodí se ke každé příležitosti a je snadné ji zařadit do každého šatníku. Taková je žlutá barva, která svým zbarvením rozzáří každý outfit. S jakými tóny ji ideálně kombinovat?

fotografie: Adobe Stock

Že vám žlutá nesluší? Určitě se mýlite. Stačí vybrat správný odstín, sladit ho s vhodnou barvou a stylový outfit je na světě.

Žlutá a bílá

Nadčasovou žluto-bílou kombinaci využívají návrháři již několik let. Společně tyto dvě barvy totiž vytváří dokonalý kontrast, který sluší mnoha ženám. Zkusit můžete například bílou halenku se žlutou sukní a jako doplněk zvolit růžovou kabelku.

Žlutá a černá

Stejně jako žluto-bílá kombinace, tak ani žluto-černá se nikdy neomrzí. Je elegantní, vyzývavá a působivá. Pokud tedy i vy ráda nosíte all black outfity, zkuste ho pro příště oživit žlutou kabelkou či šátkem. Uvidíte, že si tuto kombinaci také zamilujete. 

Žlutá a šedá

Světlejší odstíny žluté spojené s šedou barvou působí jemně a půvabně. Tuto světlejší barevnou variantu můžete využít především do práce či na schůzku. V případě, že plánujete vyrazit na večírek, vsaďte na sytější odstíny těchto barev. 

Žlutá a červená

Není snad lepší letní barevné kombinace, než žlutá a červená. Pokud se tedy nechcete i vy se svým outfitem ztratit v davu, vsaďte na žluto-červenou vizáž a budete za hvězdu

Žlutá a modrá

Žluto-modrou kombinaci vídáme v poslední době zřejmě častěji, než bychom si kdy dokázali představit. Zkuste se však alespoň na chvíli oprostit od událostí posledních měsíců a dejte této barevné variaci prostor i ve svém šatníku. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: https://confettissimo.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
30.5.2022 23:26

Žlutá je nádherná barva na jaro i léto, ale bohužel přitahuje hmyz, takže jí moc nenosím, ale když už ji nosím, tak ji nejraději kombinuji s bílou:)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip