Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Letní scéna Harfa odstartuje premiérou komedie Ani o den dýl

Letní scéna Harfa odstartuje premiérou komedie Ani o den dýl

6.6.2022 - redakce Babinet.cz

Na začátku června zahájí už 11. sezónu divadelní přehlídka Letní scéna Harfa na střeše obchodního centra Galerie Harfa. Bezmála čtyři desítky představení budou bavit diváky v průběhu celého léta, poslední představení bude odehráno s koncem prázdnin 31. srpna. Vstupenky jsou už nyní v předprodeji.

fotografie: se svolením Galeria Harfa

V programu Letní scény Harfa jsou pro letošní rok připravena večerní představení pro dospělé se začátkem od 20 hodin. „Letošní divadelní scénu na Harfě odstartujeme 6. června, a to rovnou premiérou komedie ´Ani o den dýl´ s Michaelou Maurerovou, Lukášem Langmajerem a Liborem Jeníkem. Diváci se mohou těšit i na oblíbená a klasická představení jako Caveman, A do pyžam nebo Normální Debil. Jedná se většinou o komediální představení, která se skvěle hodí k letním prázdninovým večerům. Autentické prostředí Teras Harfa si diváci oblíbili a rádi se sem vrací,“ říká Lukáš Sýkora z pořádající agentury Kulturní portál.cz.

„Z divadelní scény u nás na Harfě se za více než dekádu stala už pěkná tradice. Každoročně se v rámci originálního střešního prostoru pod širým nebem vystřídají stovky lidí, kteří u nás stráví příjemný večer. Kulturní zážitek navíc umocní i možnost využití Teras Harfa k příjemnému posezení s gurmánskými zážitky. K příjemnému večeru přispějí i snadná dostupnost a pohodlné parkování v rámci obchodního centra,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa.

 fotografie: se svolením Galeria Harfa

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na webových stránkách letniscenaharfa.cz nebo galerieharfa.cz.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip