Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Testujte s námi novinky od značky Frosch - aviváž a prací gel ZERO. Hledáme 3 testérky!

Testujte s námi novinky od značky Frosch - aviváž a prací gel ZERO. Hledáme 3 testérky!

6.5.2022 - redakce Babinet.cz

Výzva k testování je ukončena. Testovat budou paní Petra Šmídková ze Stříbra, Šárka Valnohová z Trutnova a Stanislava Bártová z Teplic. Všem pisatelům děkujeme za zájem! Věříme, že se na vás štěstí usměje v dalších testováních!

Udržování čistého a voňavého domova bez chemie a barviv se může jevit jako nelehký úkol. Vyhnout se toxinům je ale snadnější, než by se zdálo.  Díky hypoalergenní řadě Frosch Zero% můžete mít o starost méně. Naše kůže přichází do kontaktu s řadou toxinů, to je v dnešním světě téměř nevyhnutelné. Proč tedy již tak zatěžované pokožce neulevit produkty, které neobsahují parfemaci, zbytečnou chemii, ani barviva? Aby byla péče o váš domov co nejpříjemnější a bez zbytečných iritantů, vyvinula značka Frosch hypoalergenní řadu Frosch Zero% založenou na přírodních ingrediencích.

„Běžné čisticí prostředky na praní a mytí nádobí mohou pokožku dráždit, vysušovat a přispívat ke zhoršování projevů zánětlivé pokožky jako jsou zarudnutí, suchost nebo ekzém. Proto jsou prostředky z řady Frosch Zero% naprosto bez barviv, parfemace, alergenů a konzervačních látek,“ uvádí Johana Bursíková, Brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Jsou tedy vhodné pro citlivou pokožku i alergiky, což je doloženo certifikátem ECARF (Evropské centrum pro výzkum alergie), který dokládá hypoalergenní vlastnosti této řady vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Produkty jsou navíc obohaceny o pečující ureu. Obsažené hydratační složky posilují přirozenou ochrannou bariéru pokožky, která se tak nevysušuje a nedráždí. Produkty jsou veganské a neobsahují mikroplasty, fosfáty, bělidla nebo ftaláty. Netestováno na zvířatech. Obal je recyklovaný a opětovně recyklovatelný. Obsah je v přírodě velmi dobře biologicky odbouratelný,“ dodává Johana Bursíková. 

Frosch EKO ZERO% Prací prostředek pro citlivou pokožku (1500 ml) na bílé a barevné prádlo byl speciálně vyvinut pro osoby s vysoce citlivou pokožkou. Kombinuje účinnou prací sílu a šetrné složení na rostlinné bázi, které nedráždí pokožku. Doporučená cena 319,90 Kč.

 

 

Frosch EKO ZERO% Aviváž pro citlivou pokožku (750 ml) dodává měkkost prádlu a přirozeně svěží vůni bez rizika podráždění pokožky. Doporučená cena 109,90 Kč.

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

konatovka
8.5.2022 17:57

Mám velmi citlivou pokožku a velice ráda bych tyto produkty testovala a napsala recenzi.

Verca61
10.5.2022 11:29

Tato značka mě zajímá, tak bych ráda otestovala, tyto přípravky, předem děkuji.

horakynechytra
10.5.2022 22:31

Značka Frosch je můj favorit. Ráda ji podpořím.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz