Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Jak oslavit svátek zamilovaných? Přece v růžových brýlích

Jak oslavit svátek zamilovaných? Přece v růžových brýlích

14.2.2022 - redakce Babinet.cz

Pro někoho je možná Valentýn klišé, nicméně je milé potěšit druhého nějakou drobností. Jste-li zrovna single, proč ne kamarádku? Pokud chcete tento svátek dotáhnout k dokonalosti, nebo naopak projevit váš neotřelý vtip a nadhled, osvěžte svůj „valentýnský“ outfit ikonickými růžovými brýlemi české značky Icona. Jsou nadčasové a mají polarizační skla, proto budou vaším věrným „parťákem“ při jakékoliv příležitosti.

Icona Watamu purple

Okouzlující dámské sluneční brýle s polarizačními skly Icona Watamu purple zaujmou příjemným něžně ženským odstínem růžové až vínové. Skvěle budou slušet také dívkám s ostřejšími rysy obličeje. Kulaté obruby esteticky doplňují úzké stranice s designovým plastickým zlatý proužkem. Vínová polarizační čočka garantuje ochranu pro každodenní nošení, UV filtr a kategorie 2 slunečního svitu. Díky okem téměř neviditelnému tmavšímu zbarvení čočky v horní části a světlejšímu ztmavení v dolní části poslouží brýle skvěle ve dnech, kdy se sluníčko střídá se zamračeným počasím. Součástí balení je i pevné pouzdro a měkké čistící pouzdro. Také vás určitě potěší, že při koupi jedněch brýlí značky Icona budete mít slevu na druhé 50 %.

Cena: 974 Kč

Icona Papaja wine

Něžné, trochu vyzývavé a v každém případě originální jsou dámské sluneční brýle s polarizačními skly Icona Papaja wine, které zaujmou většími obrubami ve tvaru tzv. kočičích očí. Brýle sluší nejen světlejším typům, ale také tmavovláskám. Díky polarizační čočce, slunečnímu filtru UV a kategorii slunečního svitu 2 získáte sluneční brýle podle posledních trendů s maximální ochranou ve dnech zalitých sluncem. Jsou příjemně lehké a odolné díky tomu, že jsou vyrobené z příjemného plastu. Součástí balení je i pevné pouzdro a měkké čistící pouzdro. Také vás určitě potěší, že při koupi jedněch brýlí značky Icona budete mít slevu na druhé 50 %.

Cena: 909 Kč

Icona Vatula wine

Sluneční brýle s polarizačními skly Icona Vatula wine sluší každému tvaru obličeje. Dokonale doplní váš outfit. Hnědá transparentní očnice perfektně ladí se žíhanými stranicemi. Celý model podtrhují růžové čočky s polarizační úpravou, která chrání zrak před nepříjemným dráždivým slunečním svitem. Součástí balení je i pevné pouzdro a černé mikrovláknové pouzdro, které brýle ochrání před poškozením nebo poškrábáním. Také vás určitě potěší, že při koupi jedněch brýlí značky Icona budete mít slevu na druhé 50 %.

Cena: 779 Kč

Zakoupíte na: www.optikdodomu.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz