Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Nechce si zabalit dárek a získejte autogram nebo společnou fotku s celebritou

Nechce si zabalit dárek a získejte autogram nebo společnou fotku s celebritou

15.12.2021 - redakce Babinet.cz

Těšně před svátky si zákazníci Centra Černý Most mohou nechat zabalit vánoční dárky od ambasadorů centra Michala a Davida Vaníčkových, známých jako Dva tátové, zpěvačky Jitky Boho nebo hereček Lucie Benešové a Petry Špindlerové. Dobrovolným příspěvkem za balení dárků můžou přispět nadačnímu fondu YogaHelp Petry Špindlerové, se kterým Centrum spolupracuje už řadu let.

fotografie: se svolením CČM

Nechce si zabalit dárek a získejte autogram nebo společnou fotku

Službu balení dárků nabízí Centrum Černý Most v předvánočním období pravidelně. Letos se do této charitativní akce ale poprvé zapojí i všichni ambasadoři Centra, se kterými se tak ve dnech od 20. do 23. prosince budete moct potkat osobně. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o autogram nebo společnou fotku.

V pondělí 20. prosince se v čase od 16. do 18. hodin zákaznici mohou hlásit u zpěvačky Jitky Boho. Ve stejném čase bude následující den s balením dárků lidem asistovat oblíbená herečka Lucie Benešová, kterou ve středu 22. prosince vystřídají tvůrci Dva tátové – Michal a David Vaníčkovi. Den před štědrým dnem se zákazníkům bude věnovat herečka a lektorka jógy Petra Špindlerová, která zároveň převezme vybraný obnos na podporu chodu svého nadačního fondu YogaHelp.

Balení dárků je na programu vždy v čase od 12.00 do 20.00 na náměstíčku před Marks & Spencer. S ambasadory centra se můžete potkat vždy mezi 16.00 a 18.00:

  • 20.12. – Jitka Boho
  • 21.12. – Lucie Benešová
  • 22.12. – David a Michal Váníčkovi alias Dva tátové
  • 23.12. – Petra Špindlerová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz