Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jakým měkkým dárkem zaručeně potěšíte každého muže?

Jakým měkkým dárkem zaručeně potěšíte každého muže?

15.12.2021 - redakce Babinet.cz

Jakým měkkým dárkem zaručeně potěšíte každou ženu jsme se vám již pokusili poradit. Nyní se však zaměříme na to, jakým měkkým dárkem můžete během letošních Vánoc potěšit muže

Možná taky znáte ten pocit, kdy už jen při pohledu na měkký dárek ucítíte zklamání. Měkký dárek přitom může být opravdovým potěšením, z něhož se obdarovaný bude radovat po celý rok. 

fotografie: Pexels

Jakým měkkým dárkem zaručeně potěšíte každého muže?

Jakými měkkými dárky tedy můžete letošní Vánoce muže svého života skutečně potěšit?

  • Pro moderního gentlemana
  • Pro nadšené sportovce
  • Pro pohodáře

Pro moderního gentlemana

Hledáte-li vhodný vánoční dárek pro moderního gentlemana, máme pro vás skvělý tip. Zkuste vsadit například na luxusní kravatu, elegantního motýlka nebo například kapesníček do klopy.

Chybu však rozhodně neuděláte ani ve chvíli, kdy sáhnete po kožených rukavicích či kvalitní šále.

Pro nadšené sportovce

Pokud se naopak chystáte letošní Vánoce obdarovat měkkým dárkem nějakého sportovního nadšence, místo kravaty a rukavic dejte raději přednost kvalitnímu ručníku, funkčnímu oblečení, praktickému potítku či stylové kšiltovce. Takový dárek bezpochyby potěší každého sportovce.

Pro pohodáře

Rozhodně jsme však nezapomněli ani na muže, kteří si svůj volný čas rádi vychutnávají v pohodlí domova či například v nejrůznějších wellness centrech. Takového muže jistě potěšíte pohodlným županem, který využije během lenošení doma i během pobytu na dovolené. 

napsala Dana Klementová

zdroj: redakce, https://www.novinky.cz/vanoce/clanek/tipy-na-darky-ktere-potesi-aktivni-sportovce-40305873

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
28.12.2021 23:43

Opravdu dobré tipy:) Já letos koupila příteli kožené rukavice a měl z nich upřímnou radost. Potěšilo mě, že jsem se strefila do jeho vkusu.

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz