Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jakým měkkým dárkem zaručeně potěšíte každou ženu?

Jakým měkkým dárkem zaručeně potěšíte každou ženu?

1.12.2021 - redakce Babinet.cz

Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak již většina z nás zřejmě řeší výběr dárků, kterými by své blízké skutečně potěšila. Ovšem vybrat vhodný vánoční dárek pro ženu, dokáže být pěkný oříšek. Právě proto jsme si pro vás připravili pár tipů na dárky, kterými zaručeně potěšíte každou ženu.

Že měkký dárek nemůže udělat radost? Naopak. Většina žen měkké dárky zbožňuje. Ovšem musí se jednat o vhodně vybrané dárky. Takovými kuchyňskými utěrkami nebo hadry na úklid svojí drahou polovičku zřejmě nepotěšíte. Přinášíme vám proto několik tipů na měkké dárky, z jakých by vaše partnerka, dcera, kamarádka i maminka mohly mít letos pod stromečkem skutečnou radost. 


fotografie: Pexels

Jakým měkkým dárkem potěšíte každou ženu?

Jakými měkkými dárky tedy můžete letošní Vánoce ženy potěšit?

Letos bez ponožek

Pod pojmem měkké dárky si zřejmě většina z nás vybaví oblečení, a především pak spousty ponožek, které každý rok dostáváme. S tím ovšem pozor. Většina žen si totiž oblečení ráda vybírá sama. Občas totiž ani my ženy přesně nevíme, jaký kousek oblečení si pořídit. Správně se tedy trefit do našeho vkusu nemusí být lehký úkol. Pokud vám tedy žena nedá tip na konkrétní módní kousek, oblečení jako takovému se raději vyhněte. A i ty ponožky letos můžete zkusit vyměnit za něco maličko originálnějšího. Pokud si o ně tedy žena výslovně nepožádala.

Daleko lepší variantou je pořízení nějakého měkkého módního doplňku. Například se tedy může jednat o elegantní kožené rukavice či kvalitní pletenou šálu. Takovým měkkým dárkem zaručeně potěšíte každou ženu.

Pro chvilky plné pohody

Pokud si ovšem na pořizování oblečení/doplňků příliš netroufáte, máme pro vás další skvělý tip. Například takové heboučké deky, hřejivé přehozy či dekorativní polštáře jistě vykouzlí úsměv na tváří každé ženě. Ženy totiž odjakživa milují funkčnost, a tak dárek, který je praktický a zároveň zútulní byt, je sázkou na jistotu. 

Chybu jistě neudále ani ve chvíli, kdy ženě pořídíte například sadu kvalitních ručníků. I ty totiž mohou být skvělým dárkem pro vaši kamarádku, maminku či sestru.

A pokud je řeč o dekách a polštářích, tak rozhodně nesmíme opomenout ani na ložní prádlo. Takové saténové povlečení v neutrálním designu si zaručeně zamiluje každá žena. 

 

napsala Dana Klementová

zdroj: https://www.mini-kurzy.cz/7-tipu-na-darky-pro-zeny-kterymi-rozhodne-potesite/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz