Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Dárky, které potěší milovníky designu a technologií

Dárky, které potěší milovníky designu a technologií

13.12.2021 - redakce Babinet.cz

Sháníte dárky na poslední chvíli? Přinášíme vám pár tipů na dárky, které potěší i ty nejnáročnější z vás. Pokud víte o někom ze svého okolí, kdo miluje design a technologie, určitě sáhněte po některé z nových technologických vychytávek od Huawei. Například nová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick jsou vyrobena z prvotřídních materiálů a dokáží potěšit všech pět smyslů.

Sluchátka místo šperku

Pokud chcete na Vánoce opravdu zaujmout výběrem dárku a už vás nebaví kupovat pouhé šperky, zkuste sáhnout právě po Huawei FreeBuds Lipstick. Sluchátka, která hravě nahradí jakýkoli šperk a módní doplněk. Jejich design je totiž neotřelý a zaujme na první pohled. Není se čemu divit, na designu sluchátek totiž spolupracovalo několik odborníků napříč několika odvětvími včetně výzkumného centra estetiky, které firma Huawei provozuje přímo v hlavním městě módy v Paříži.

Že si Huawei dal na výrobě a návrhu sluchátek záležet, pocítíte hned jak si vezmete pouzdro do ruky. Pouzdro, které je černozlaté, není totiž z plastu, ale ze speciálně upravené nerezové ocely, která je odolná proti poškrábání, ale přesto si dokáže udržet vysoký lesk. Otevírání napodobuje otevírání klasické rtěnky, je totiž na magnet, což zajišťuje komfort při používání. Samotná sluchátka mají červenou barvu, která nádherně doplní outfit každé stylové dámy.

Darujte ničím nerušený poslech hudby

Nové Huawei FreeBuds Lipstick totiž dokážou potěšit všech pět smyslů. Nejen, že jsou příjemné na dotek, ale i na poslech. Díky technologii Active Noise Cancellation, totiž během poslechu hudby neslyšíte okolní zvuky a prožijte opravdu ničím nerušený hudební zážitek. Navíc jsou doplněna o technologii AEM, která má za úkol přizpůsobit hudbu přímo vašemu uchu. Ptáte se, jak mohou sluchátka potěšit všech pět smyslů? Huawei FreeBuds Lipstick totiž voní. Takže až si vaši nejbližší budou pod stromečkem rozbalovat krabičku se sluchátky, nezapomeňte jim připomenout, ať si k ní i přivoní. 

Kde je můžete získat?

Huawei FreeBuds Lipstick, jsou nyní dostupné na Huawei e-shopu, stejně jako nové chytré hodinky Huawei Watch GT3, jejichž design byl inspirován krásou ledovců. Další novinkou, kterou Huawei nedávno představil je MateBook 14s či herní monitor MateView GT.

 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz