Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  7 originálních i praktických dárků pro ženy

7 originálních i praktických dárků pro ženy

9.12.2021 - redakce Babinet.cz

Už víte, co darujete partnerce, mamince a ostatním ženám ve vašem životě k Vánocům? Připravili jsme pro vás výběr několika praktických a zajímavých dárků, kterými rozhodně nezklamete.

Zásoba plenek pro čerstvé maminky

Máte ve svém okolí čerstvou maminku? V tom případě určitě potřebuje spoustu pomoci. Ať už jde o navaření jídla, aby se o něj nemusela starat sama, nebo třeba o zásoby. Například takových plenek, kterých má malé miminko skutečně vysokou spotřebu. Při výběru plenek jako dárek je důležité zjistit, jaká velikost a značka konkrétnímu miminku vyhovuje, poté už stačí vybrat z oblíbených značek na e-shopu.

Darovanými plenkami čerstvým rodičům ušetříte pár starostí a peněz z už tak těsného rozpočtu. Přesto byste neměli zapomenout ani na maminku, která si také péči zaslouží.

Relaxační nahřívací polštářek pomůže od bolesti i k lepšímu spánku

Nejen pro čerstvé maminky je skvělým „wellness“ dárkem nahřívací polštářek s lávovým pískem. Ten v sobě dokonale akumuluje teplo (které získává zahřátím v mikrovlnce nebo troubě) a tím po přiložení na bolavé místo uvolňuje svaly, oblast prokrvuje a pomáhá s odpočinkem. Lávový polštářek je skvělý jak na bolest zad, tak například při menstruačních bolestech. Jedná se tak o kombinaci praktického i originálního dárku, který skutečně pomáhá.

Mikroplyš zahřeje a zaručí klidné spaní i v největší chumelenici

Mikroplyšové povlečení je do zimních měsíců jedním z nejkrásnějších dárků. Nejenže je velmi estetické, ale především neuvěřitelně pohodlné a dokonale zahřeje i v těch největších zimách. E-shop MK Lůžkoviny nabízí mikropovlečení se vzory, z nichž si vyberou skutečně všichni. Od vesmírných až po klasické vánoční.

Mikroplyšové (nebo také mikroflanelové) povlečení je ideálním dárkem jak pro partnerku do společné domácnosti, tak i pro maminku nebo sestru. Potěší totiž skutečně každého, kdo rád spí.

Vše pro krásu

Vyberte své ženě praktický dárek, který ji promění ve skutečnou bohyni. E-shop Holíme.cz nabízí skutečně vše (nejen) pro ženskou krásu.

Od skutečně kvalitních fénů a holicích strojků až po luxusní epilátory, strojky na chodidla či šampony. Vybrat to pravé právě pro vaši ženu můžete snadno v dárkovém průvodci.

Nádherný úsměv

Z praktických dárků tu máme ještě jednu zajímavý tip a tím jsou dárky z řady péče o zuby. Ať už se jedná o elektronické kartáčky, které šetří čas a vyčarují skutečně dokonalý úsměv, až po krásná dárková balení kartáčků a zubních past. Které pod stromeček vyberete vy?

Romantika do bytu

Víte, že žena, pro kterou dárek vybíráte, miluje decentní dekorace a světlo svíček? Romantická lucerna dodá obydlí skutečně romantický ráz. Potěší každou milovnici interiérů v rustikálním či provence duchu.

 Skutečně osobní dárek

Fotoobraz s vlastní fotografií je možná tím nejosobnějším dárkem, který můžete darovat. Ať už se jedná o fotografii společného miminka, nebo fotku z vašeho oblíbeného výletu, místa nebo třeba svatby, právě fotoobraz vaší partnerce ukáže, jak moc vám na společných okamžicích záleží.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz