Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  7 originálních i praktických dárků pro ženy

7 originálních i praktických dárků pro ženy

9.12.2021 - redakce Babinet.cz

Už víte, co darujete partnerce, mamince a ostatním ženám ve vašem životě k Vánocům? Připravili jsme pro vás výběr několika praktických a zajímavých dárků, kterými rozhodně nezklamete.

Zásoba plenek pro čerstvé maminky

Máte ve svém okolí čerstvou maminku? V tom případě určitě potřebuje spoustu pomoci. Ať už jde o navaření jídla, aby se o něj nemusela starat sama, nebo třeba o zásoby. Například takových plenek, kterých má malé miminko skutečně vysokou spotřebu. Při výběru plenek jako dárek je důležité zjistit, jaká velikost a značka konkrétnímu miminku vyhovuje, poté už stačí vybrat z oblíbených značek na e-shopu Bezva plenky.

Darovanými plenkami čerstvým rodičům ušetříte pár starostí a peněz z už tak těsného rozpočtu. Přesto byste neměli zapomenout ani na maminku, která si také péči zaslouží.

Relaxační nahřívací polštářek pomůže od bolesti i k lepšímu spánku

Nejen pro čerstvé maminky je skvělým „wellness“ dárkem nahřívací polštářek s lávovým pískem. Ten v sobě dokonale akumuluje teplo (které získává zahřátím v mikrovlnce nebo troubě) a tím po přiložení na bolavé místo uvolňuje svaly, oblast prokrvuje a pomáhá s odpočinkem. Lávový polštářek je skvělý jak na bolest zad, tak například při menstruačních bolestech. Jedná se tak o kombinaci praktického i originálního dárku, který skutečně pomáhá.

Mikroplyš zahřeje a zaručí klidné spaní i v největší chumelenici

Mikroplyšové povlečení je do zimních měsíců jedním z nejkrásnějších dárků. Nejenže je velmi estetické, ale především neuvěřitelně pohodlné a dokonale zahřeje i v těch největších zimách. E-shop MK Lůžkoviny nabízí mikropovlečení se vzory, z nichž si vyberou skutečně všichni. Od vesmírných až po klasické vánoční.

Mikroplyšové (nebo také mikroflanelové) povlečení je ideálním dárkem jak pro partnerku do společné domácnosti, tak i pro maminku nebo sestru. Potěší totiž skutečně každého, kdo rád spí.

Vše pro krásu

Vyberte své ženě praktický dárek, který ji promění ve skutečnou bohyni. E-shop Holíme.cz nabízí skutečně vše (nejen) pro ženskou krásu.

Od skutečně kvalitních fénů a holicích strojků až po luxusní epilátory, strojky na chodidla či šampony. Vybrat to pravé právě pro vaši ženu můžete snadno v dárkovém průvodci.

Nádherný úsměv

Z praktických dárků tu máme ještě jednu zajímavý tip a tím jsou dárky z řady péče o zuby. Ať už se jedná o elektronické kartáčky, které šetří čas a vyčarují skutečně dokonalý úsměv, až po krásná dárková balení kartáčků a zubních past. Které pod stromeček vyberete vy?

Romantika do bytu

Víte, že žena, pro kterou dárek vybíráte, miluje decentní dekorace a světlo svíček? Romantická lucerna dodá obydlí skutečně romantický ráz. Potěší každou milovnici interiérů v rustikálním či provence duchu.

 Skutečně osobní dárek

Fotoobraz s vlastní fotografií je možná tím nejosobnějším dárkem, který můžete darovat. Ať už se jedná o fotografii společného miminka, nebo fotku z vašeho oblíbeného výletu, místa nebo třeba svatby, právě fotoobraz vaší partnerce ukáže, jak moc vám na společných okamžicích záleží.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip