Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Mikuláš je za dveřmi. Tipy na sladkou i voňavou nadílku pro děti

Mikuláš je za dveřmi. Tipy na sladkou i voňavou nadílku pro děti

15.11.2021 - redakce Babinet.cz

Začátek prosince patří jednomu z nejoblíbenějších svátků, Mikuláši. V našich zemích je tento den spojen s rozdáváním sladkostí dětem a je rovněž předzvěstí blížících se Vánoc.  

V naší tradici můžeme s Mikulášem potkat také anděla a čerta. Čert chřestící řetězy by měl symbolizovat spoutané zlo a pro hříšníky rovněž i hrozbu zatracení. 

Sladkosti, které Mikuláš přináší, jsou také dávnou připomínkou dřívějších obětních jídel. Jablka a ořechy dozrávají nejpozději a též i nejdéle vydrží, a proto je v nich ,,zárodek života“ nejvitálnější. Jablko bylo v pohanských dobách zasvěceno bohyni Iduně, jež byla bohyní věčného mládí a nesmrtelnosti.

Klasika v novém balení

Milka Santa není jen poslem dobré nálady, ale při čekání na Štědrý večer potěší i ty nejmlsnější jazýčky. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky doplní adventní atmosféru a udělá radost všem generacím. Čokoládové figurky se navíc skvěle hodí jako mikulášská nadílka. Letos se Milka Santa nově představí v tradičním červeném obleku s fialovým pytlem plným dárků.

Gramáž: 90 g za doporučenou MOC 55,90 Kč / 2,29 €

Gramáž: 45 g za doporučenou MOC 29,90 Kč / 1,19 €

To nejjemnější čekání

Adventní kalendáře neodmyslitelně patří k Vánocům a v oblibě je mají hlavně ti nejmenší. Připomínají totiž blížící se kouzelný den plný dárků. Odpočítávání dní se stane příjemnějším díky čokoládovým postavičkám, které se ukrývají v Milka adventním kalendáři. Jsou vyrobeny z té nejjemnější čokolády z alpského mléka, které zpříjemní adventní čas celé rodině.

Gramáž: 200 g

Doporučená cena vyobrazeného kalendáře: 179,90 Kč / 5,99 €

Sněhová nadílka

Vánoce na sněhu patří k té pravé atmosféře stejně jako vůně vánočního cukroví. Milka SnowBalls Milk nebo Oreo jsou ale tou pravou cukrovinkou, která vám zaručeně přiblíží zasněženou vánoční náladu. Nejjemnější mléčná čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná krémovou náplní z lahodného alpského mléka či sušenek Oreo potěší malé i velké labužníky. A sněhové dobrodružství může začít!

MOC: 89, 90 Kč

Chcete potešít nadílkou i dospělé? Chutné a voňavé čaje nikdy nezklamou.

Darujte vánoční atmosféru

Blíží se čas, kdy budeme vymýšlet dárky pro kamarády, známé či kolegy. S tím si už ale nemusíte lámat hlavu, protože v zimě ocení lahodný čaj každý! S čajovou kazetou od výrobce z Českých Budějovic Biogena Winter Excellent 2021 navíc darujete i vánoční atmosféru, kterou si obdarovaní budou moci vychutnat se svými blízkými. Zlaté dárkové balení obsahuje 4 ovocné příchutě. Těšit se můžete například na Vánoční čaj či Zimní punč.

Pořídíte na www.tikaro.cz – za 169 Kč

Dopřejte tělu harmonii

Každá žena si zaslouží cítit se celý den skvěle na těle i duši. Bojujte proti neduhům s novinkou od českého výrobce Biogena – čaji Beautea, a to díky vyvážené kombinaci bylin v každém sáčku. Balení obsahuje 6 čajových směsí, které vás budou doprovázet po celý den. Pro čilý start dne začněte se směsí Probuzená. Pro pocit lehkosti a jemnosti zvolte směs Lehká. Pocitu čisté a svěží mysli dosáhnete s čajem Svěží. Po celém dni vás zrelaxuje Uvolněná. Lepší náladu a pozitivní myšlenky vám zajistí Vyrovnaná a prozářenou pleť získáte se směsí Zářivá.

Pořídíte na www.tikaro.cz – za 269 Kč

Čajové příchutě, které překvapí

Zimní období je ideální pro zkoušení netradičních čajových kombinací. Pokud rádi objevujete nové chutě, s kolekcí Majestic Tea Maxi od českého výrobce si přijdete na své. V balení najdete 60 čajových sáčků a 6 různých čajových variací. Potěší vás různorodost ovocných, bylinných a bílých čajů. Zahřejí vás příchutě jako Noni & Švestka nebo Mango & Růže. Vhodné i jako dárek pro vaše blízké.

Pořídíte na www.tikaro.cz – za 219 Kč

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz