Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Podzimní výzdoba: Galerie plná inspirace

Podzimní výzdoba: Galerie plná inspirace

17.10.2021 - redakce Babinet.cz

Dny se začínají výrazně krátit, slunce už dávno tak nehřeje a podzim již naplno propukl. Pokud není tohle období pro vás zrovna tím nejoblíbenějším, zkuste si ho zpříjemnit. A to například krásnou podzimní výzdobou u vás doma. Vyrobte si nádherně podzimní dekorace, které ozdobí váš domov a rozveselí každý váš den. Připravte si věnce na dveře, výzdobu na jídelní stůl nebo ozdobte svou verandu.

fotografie: Unsplash

Vsaďte na přírodniny

Těmi vůbec nejlepšími dekoracemi, pomocí nichž můžete hravě vyzdobit celý svůj dům, jsou bezpochyby přírodniny, které máme snadno k dostání úplně všichni. Za podzimní výzdobu svého domu tak rozhodně nemusíte utrácet žádné přehnané částky, a i přesto můžete svůj domov efektivně vyzdobit. Možností máte opravdu nespočet.

fotografie: Pexels

Mezi ty vůbec nejoblíbenější podzimní dekorace patří bezesporu dýně, šišky, šípky, kaštany, kukuřice, mech, listy, sušené ovoce či sušené květiny. Proto příště, až se vydáte do přírody na procházku, zkuste se po nějaké té dekoraci, která by váš dům dokonale obohatila, porozhlédnout.

fotografie: Pixabay

Nezapomínejte na svíčky

Svíčky naprosto neodmyslitelně patří k chladnému počasí, neboť jsou to právě ony, které dokáží navodit pocit tepla a příjemně celý domov zútulnit. Pokud se tedy i vy chystáte podzimně vyzdobit svůj dům, svíčky a lucerny by vám tam jistě neměly chybět.

Inspirujte se

A pokud jste si z venku přinesli dostatek přírodnin, ale stále vám chybí jakási inspirace, jak přesně byste mohli svůj dům vyzdobit, připravili jsme si pro vás galerii, ve které tu pravou inspiraci jistě naleznete.

fotografie: Pexels

fotografie: Pexels

fotografie: Pexels

fotografie: Pexels

Fotografie: Pexels

napsala Dana Klementová

Zdroj: redakce, living.iprima.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz