Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Tma vás už nezaskočí. Čelovka do každé situace

Tma vás už nezaskočí. Čelovka do každé situace

17.8.2021 - redakce Babinet.cz

Novinka Varta přináší řadu funkcí nejen pro běžné použití, ale také pro sport či kemping. Základem je odolná konstrukce, která si poradí jak s pádem ze 2 m, tak i v kontaktu s vodou (IPX4). Samozřejmě čelovka staví zejména na výkonném světle a to zajištují hned tři LED diody.

Majitel si může vybrat mezi bodovým (vhodné na svícení do dálky), tzv. flood světlem (pokrývá větší prostor) a červenou LED pro „stealth“ režim. Varta H20 Pro nabízí několik režimů. Krom bodového a zmíněného flood také kombinovaný, kdy je aktivní jak flood, tak bodové světlo pro maximální osvětlení jak do dálky, tak i prostoru. Všechny tři režimy – bodové, flood + kombinovaný navíc nabízí možnost regulovat výkon pro nastavení intenzity světla podle potřeby. Z pohledu ryzího výkonu nabízí H20 Pro až 200 lumen, 50 m dosvitu a až 52 h provozu. Pro ideální nastavení při používání nechybí příjemný a nastavitelný hlavový pruh, který je navíc pratelný. Čelovka samozřejmě disponuje také výklopnou hlavou. Nechybí ani indikace slabé baterie (3x AAA) blikající červenou diodou. Samozřejmostí je 3 letá záruka.

Cena: 399 Kč, k zakoupení např. na www.remivar.cz

www.varta-consumer.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz