Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Hurá! Grilovací sezóna je tu

Hurá! Grilovací sezóna je tu

22.6.2021 - redakce Babinet.cz

Začíná grilovací sezóna a my se konečně můžeme potkat s přáteli, sousedy nebo celou rodinou. Nejlepší je to u dobrého jídla a pití. Krásné počasí vyzývá ke grilování. Na tohle jsme se všichni těšili. Jen je potřeba se na to trochu nachystat. Přichystejte jídlo a pití, oprašte gril, připravte zahradní nábytek a nezapomeňte ani na trávník. A pak si jen užívejte pořádnou grilovačku.

Pěkně střižený trávník se vždycky hodí

Krátce střižený trávník je na zahradním grilování tou nejskvělejší plochou pro hrátky dětí. Někdy se přidají i dospělí, a tak na něj nezapomeňte. Asi nechcete, aby se lidé museli doslova prodírat vyšší trávou. Stačí vzít k ruce šikovnou sekačku a za chvíli je hotovo.

Tip.: Je tichá, lehká, snadno ovladatelná a doslova miluje pěkně střižený trávník. Prostě ideální pomocník pro přípravu trávníku na nedělní grilování. Aku sekačka na trávu Kärcher LMO 36-40 Battery je tichá a výkonná. Má pracovní šířku 40 cm a na jedno nabití 36V baterie s kapacitou 5,0 Ah dokáže posekat trávník o rozloze až 550 m čtverečních. Trávu seká v 5 různých žacích výškách, které si nastavíte centrálně jednoduchým pohybem páky na přístroji. Velkou předností je sekání až ke kraji, o což se starají hřebeny na trávu, které automaticky zachycují i stébla rostoucí u okrajů chodníčků nebo záhonů. Před grilováním použijte 55 l sběrný koš, ale až bude vhodnější příležitost a budete chtít trávníku poskytnout dávku přírodního hnojiva, můžete využít funkci mulčování.

Není nad pohodlné a čisté posezení na zahradě

Není nad to, když si dobré jídlo a pití můžete vychutnat s přáteli v pohodlném křesle nebo sedačce venku na zahradě. Vyperte polštáře a podsedáky a zbavte zahradní nábytek, lavičky i posezení v altánu pavučin, prachu a dalších nečistot. K jejich omytí sice můžete použít obyčejnou zahradní hadici, ale lepších výsledků čištění dosáhnete s tlakovou myčkou.

Tip: Pro chytrou tlakovou myčku Kärcher K 5 Premium Smart Control určitě najdete i další využití. Pracuje s max. tlakem 145 barů, a ještě něco navíc. Režim BOOST, což je extra síla, přidává na dobu 30 sekund ještě dalších 15 barů na extrémně odolné nečistoty. Snadno s ní s příslušným tlakem můžete umýt i auto, motorku, kolo, očistit dlažbu okolo domu, fasádu, kamennou zídku, chodníčky na zahradě, nebo dokonce dřevěnou verandu, zahradní nábytek i rošt grilu.

Čím ale naprosto vyniká, to je připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Jejím prostřednictvím získáte praktické tipy a triky na nastavení při čištění různých povrchů a objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky čištění, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči. Dokonce dokáže přenášet optimální tlak do tlakové myčky přes Bluetooth.

Gril je základ

Maso připravené na grilu na dřevěné uhlí má nezaměnitelnou chuť a vůni. Popel, který poté zůstane, nechte vychladnout a jednoduše vysajte bateriovým vysavačem na popel Kärcher AD 2. Ten si bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Aby měl vysavač trvalý vysoký sací výkon, stačí zmáčknout tlačítko funkce ReBoost pro odstranění popela i prachu z filtru. S baterií 18 V vás nebudou omezovat žádné kabely a můžete se volně pohybovat po celé zahradě.

Více na www.karcher.cz.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz