Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Pestrý letní program pro děti v Centru Černý Most

Pestrý letní program pro děti v Centru Černý Most

12.6.2021 - redakce Babinet.cz

Léto klepe na dveře a Centrum Černý Most si při té příležitosti připravilo spoustu zábavných aktivit pro vaše malé sportovce. Vyrazit tak můžete do Centra nejen za nákupy, ale třeba i za lekcemi in-line bruslení nebo si s celou rodinou zasoutěžit v interaktivní venkovní hře.

fotografie: se svolením CČM

Naučit se bruslit na střeše nákupního centra? Ano, přesně tak! V Centru Černý Most se teď mohou všichni malí sportovní nadšenci naučit bruslit na pravidelných lekcích in-line bruslení s profesionálním trenérem. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky nebo i mírně zkušenější bruslaře ve věku od 5 do 12 let a konají se každé úterý od 17.30 do 18.30. Lekce jsou zcela zdarma, stačí pouze rezervovat dětem místo předem na eventy@centrumcernymost.cz a donést si vlastní brusle, helmu a ochranné vybavení (chrániče kolen, zápěstí a loktů).

A pokud máte zamluvené místo, pak už jen stačí vaše děti doprovodit na střechu centra (3. patro nad prodejnou Decathlon), kde se lekce uskuteční. Samotné lekce pak probíhají bez přítomnosti rodičů. V případě nepříznivého počasí se bruslí na parkovišti v parkovacím domě P2. Kapacita je omezena na 10 dětí.

fotografie: se svolením CČM

Nebo vyrazte společně a zahrajte si sportovně-edukační hru Léto s Maxíkem. V Centru Černý Most právě odstartovala venkovní interaktivní hra pro celou rodinu, která potrvá až do konce léta, pod názvem Léto s Maxíkem. Před západním vstupem do Centra tak najdete celkem 4 tematická stanoviště – modré stanoviště se zaměřením na sport, zelené na kreativitu, žluté na rodinu a také červené, které se věnuje rozvoji znalostí.

Každý týden tu na vás bude čekat nová výzva! Její zadání se dozvíte jednoduše pomocí naskenovaného QR kódu přímo na místě: Udržíš se 30 vteřin ve visu na hrazdě nebo na jedné noze? Zvládneš nakreslit tygříka Maxíka pravou i levou rukou? Trefíš se šiškou do terče a zvládneš vyjmenovat alespoň 5 druhů ptáků? Ti nejšikovnější, co se pochlubí na sociálních sítích pod hashtagem #letosmaxikem mohou navíc vyhrát dárek v rámci slosování na konci každého měsíce.

zdroj: CČM

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz