Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Vyzkoušejte probiotické tampóny a užijte si bezstarostné léto

Vyzkoušejte probiotické tampóny a užijte si bezstarostné léto

10.6.2021 - redakce Babinet.cz

Uvažujete už o letní dovolené? Jak si budete užívat krásné počasí, koupání v řece, rybníce či bazénu? Ale potom opět ty nepříjemné vaginální problémy! Nebo Vás trápí vaginální dikomfort celoročně? Chcete se těchto nepříjemností zbavit? Nabízíme vám řešení!

fotografie: AdobeStock

V České republice pravidelně trpí problémy v intimní oblasti více než dvě třetiny žen.  Bývají obvykle doprovázeny nepříjemným pocitem svědění, pálení a výtokem, často i bolestmi při a po pohlavním styku. Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit rovnováhu vaginální mikroflóry, je pravidelné používání Probiotických tampónů ellen®. Nejen, že díky nim ženy předcházejí vaginálním problémům, ale zároveň se cítí pohodlně i během menstruace. Probiotické tampóny ellen® už několik let významně pomáhají ženám, které trpí výtoky a dalšími nepříjemnými pocity v intimní oblasti. Oblíbily si je však i ženy bez obtíží, které chtějí problémům předcházet.

Probiotické tampóny ellen® obsahují  směs bakterií  mléčného kvašení Lacto Naturel (LN®), podporují přirozené pH poševního prostředí a poskytují spolehlivou a příjemnou hygienickou ochranu při menstruaci. Probiotické tampóny ellen® mohou být používány hned od  první menstruace. K nejvýraznějšímu zlepšení stavu v intimní oblasti těla dochází při pravidelném, dlouhodobém používání. Pro zajištění požadovaného účinku je doporučováno používat  3 tampóny denně v průběhu 3 po sobě následujících dnů měsíčků, a to po dobu nejlépe 3 po sobě následujících cyklů. Pak lze přejít do „udržovacího“ schématu, kdy se již počet tampónu v průběhu krvácení může snížit. Probiotické tampóny ellen® jsou vhodné jak pro ženy, u nichž se mikrobiální nerovnováha již projevila, tak pro ty, které jí chtějí předejít. Tampóny ellen® je možno pravidelně používat místo běžných menstruačních tamponů.

Patentovaná směs laktobacilů Lacto Naturel® (LN®)
Jak již bylo řečeno, Probiotické tampóny ellen®, tak i druhý přípravek řady ellen®,  Probiotický intimní krém, obsahují patentovanou směs kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®). Tyto bakterie z rodu Lactobacillus, produkující kyselinu mléčnou, byly izolovány z poševní mikroflóry zdravých žen a následně vybrány na základě svých příznivých vlastností v laboratořích švédské univerzity v Lundu. Přirozeným způsobem udržují ve vaginálním prostředí příznivou hladinu pH, tedy hladinu, která je nevhodná k rozvinutí biologické aktivity nežádoucích bakterií. Navíc je důležitou, již zmíněnou, vlastností laktobacilů jejich schopnost vytvářet peroxid vodíku, který brání nežádoucím bakteriím v uchycení na hostitelskou buňku a tedy i jejich následnému množení.

Společnost pro probiotika a prebiotika potvrdila deklarovaná množství těchto prospěšných bakterií LN®. Po uvedení tampónů na český trh bylo provedeno testování účinků i spokojenosti uživatelek s nimi. Většina žen byla s Probiotickými tampóny ellen® natolik spokojená, že je nadále bude používat a doporučovat.

Více informací najdete na stránkách http://ellentampony.cz/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz