Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  S Romadurem do Chorvatska. Vyhraj pobyt za 30 000 Kč!

S Romadurem do Chorvatska. Vyhraj pobyt za 30 000 Kč!

7.6.2021 - redakce Babinet.cz

Romadur je sýr s výraznou pikantní chutí a hlavně vůní. Právě ta je základním charakteristickým znakem, jež tento výjimečný sýr odlišuje od ostatních, a také důvodem, proč je tak oblíbený. Madeta se rozhodla využít této neobvyklé vlastnosti, která vyvolává rozporuplné pocity, a připravila pro vás soutěž o pobyt ve slunném Chorvatsku. Jejím hlavním hrdinou není nikdo jiný než právě Romadur. V zábavné soutěži můžete vyhrát pobyt v hodnotě krásných 30 000 Kč. Jak na to?

Romadur na topení, Romadur v šuplíku, Romadur ve skříni. Schovejte Romadur nebo jeho obal tam, kde by ho nikdo nečekal, a nechte rozvinout jeho vůni. Vyfoťte nebo natočte reakce ostatních, až ho najdou, a vyhrajte pobyt s Madetou u Jadranu.

Kreativitě se meze nekladou. Soutěžit lze prostřednictvím soutěžní stránky www.desaterosmradu.cz, kde najdete i více informací, nebo skrze hashtag na sociální síti Instagram. Otagujte fotku nebo video, jak jste někoho nachytali, soutěžním hashtagem #desaterosmradu a výhra může být právě vaše.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte pobyt ve slunném Chorvatsku v hodnotě 30 000 Kč. Výherní voucher navíc platí až do konce roku 2022.

Hodně štěstí.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz