Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Nazuj a jdi – taková je oblíbená kolekce Vans

Nazuj a jdi – taková je oblíbená kolekce Vans

24.5.2021 - redakce Babinet.cz

Chcete vypadat dobře za všech okolností? Pak určitě víte, jak významnou roli hrají v tomto případě boty. A není nad to mít doma jedny šikovné, ve kterých budete vypadat perfektně i ve chvíli, kdy absolutně nestíháte.

fotografie: Shutterstock

A přesně takové jsou Vans slip-on. Světoznámá značka v maximálně pohodlném a flexibilním balení – tak by se kousky z téhle řady daly charakterizovat. O teniskách Vans už totiž dozajista slyšel každý, ale modely, jež opravdu stačí jen nazout a vyrazit, jsou zatím spíše v pozadí svých známějších „šněrovacích sestřiček.“ A přitom je to opravdu škoda.

Plnohodnotná nabídka pro všechny

Ale nemyslete si, že jsou botky Vans slip-on jen nějakou polozapomenutou kategorií s omezeným výběrem, jak to často v podobných případech bývá. V zahraničí už jsou nepopiratelnou legendou a ve stejném duchu tedy pronikají i k nám. Rozhodně se tedy neomezují jen na jednoduché barevné kombinace, ale rovnou si troufají i na atraktivní barevné vzory a nejrůznější variety provedení.

Všechny se však shodně pyšní oblíbenou vaflovou podrážkou, jež vás udrží v bezpečí i na opravdu kluzkých površích a co se týče barev, pohybují se od decentních a nenápadných (u nichž byste slip-on technologii našli až po podrobném pohledu) až po skutečně křiklavé kousky, jež o sobě dávají vědět do dálky a skutečně netají vůbec nic. Záleží tedy jen na vás, do jakých vod se rozhodnete vstoupit.

Náš tip: Aktuálně jsou trendy zejména kostkované vzory nebo naopak jednoduché jednobarevné provedení v čele s růžovou a modrou barvou. Ale vyberou si i milovníci jiných barevných a vzorových kombinací.

Tenisky, které odolají všem nástrahám

Většinou si tento typ bot spojujeme s něčím, co se „brzy sešlape a po pár dnech už kvůli okopání nevypadá dobře.“ Někdy máme také zkušenost s levnými teniskami z tržnice. Ovšem kvalitní materiály rychlým znečišťováním ani dalšími nešvary netrpí. Pokud se je rozhodnete vzít na celotýdenní trek po Paříži, budou na konci snad jen trochu znečištěné (pokud tedy nebudete mít pořádnou smůlu).

Většinou na jejich očistu postačí navlhčená textilie, bílá část špičky a okolní podrážky si pak čas od času zaslouží speciální renovátor. V obchodech ho pořídíte za pár desetikorun, vydrží vám na dlouho a jako bonus se s ním pracuje opravdu rychle. V tomto ohledu se tak Vans slip-on od většiny podobných levných typů obuvi značně liší.

Vyberte si ten nejlepší model přesně pro sebe

Chcete nakoupit u specialistů, kteří mají všechny nabízené modely skladem a jako bonus vám nabídnou i opravdu široký výběr? Pak vyzkoušejte katalog Flexdog, jež má v nabídce celou řadu známých „teniskových“ značek. Na své si tu přijde čerstvý nadšenec a vyhlášený profík na volnočasové boty. Stačí navštívit stránky Flexdog.cz a přesvědčit se.

Zdroj obrázku: Katya Havok / Shutterstock.com

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz