Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Zahradní kuchyně s kompaktními rozměry

Zahradní kuchyně s kompaktními rozměry

11.5.2021 - redakce Babinet.cz

Máte rádi zdravou, kvalitní kuchyni? Plynové grily Fieldmann povýší obyčejné grilování na gurmánský zážitek. Při kompaktních rozměrech jsou vlastně zahradní kuchyní. Litinové rošty vybraných modelů jsou na grilování jednoduše výborné – skvěle absorbují teplo a pak jej rovnoměrně vydávají. Ke grilovací ploše v pracovní výšce 86 cm se u žádného z plynových grilů Fieldmann nemusíte hrbit. S plynovým grilem se snadno obejdete bez časově náročného rozdělávání ohně, stačí zmáčknout tlačítko a gril rovnoměrně nahřeje celou grilovací plochu, aniž by začoudil okolí.

fotografie: Freepik

Rychlá večeře na prostorově úsporném grilu Fieldmann FZG 3102

Kdo si chce večer po práci připravit dobrou večeři na grilu, ten ocení plynový gril Fieldmann FZG 3102 s grilovací plochou 48 × 42 cm. Díky integrovanému systému se zapálí každý ze dvou hořáků s celkovým příkonem 6 kW pouhým stlačením knoflíku na nerezovém panelu a už se může začít grilovat. Žádné čekání na rozpálení, grilovací plocha se nahřívá rychle a rovnoměrně. Hořáky lze používat i samostatně, záleží jen na počtu hladových strávníků.

Velký teploměr ve víku umožňuje dokonalý přehled o teplotě v grilu. Víko se díky masivnímu nerezovému madlu pohodlně a bezpečně odklápí. Plynový gril Fieldmann FZG 3102 disponuje sklopnými odkládacími plochami na bocích, úložným prostorem pod grilovací nádobou, a navíc dvěma velkými pojezdovými kolečky pro snadnou manipulaci. Majitelé malých teras a zahrádek ocení kompaktní rozměry 110 × 57 × 112 cm, díky kterým se gril také snadno po sezóně uskladní. Regulace tlaku plynu je již součástí balení. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena plynového grilu Fieldmann FZG 3102 je 3.899 Kč.

S novým grilem Fieldmann FZG 3005 pohostíte i sousedy

Nový plynový gril Fieldmann FZG 3005 s nerezovým víkem, madlem a dvířky bude nejen funkčním společníkem, ale i estetickým prvkem terasy. Gril je v provozu téměř okamžitě, stačí stlačit knoflík, čímž zapálíte jeden ze tří hořáků (celkový příkon 9 kW) a můžete začít grilovat. S grilovací plochou 60 × 42 cm nabídne model FZG 3005 dostatečný prostor nejen pro přípravu rodinné večeře, ale na grilování můžete pravidelně zvát i sousedy či širokou rodinu. Litinový rošt výborně kumuluje teplo, hodí se i pro grilování při vysoké teplotě. Díky teploměru ve víku snadno zkontrolujete teplotu uvnitř grilovací nádoby a pomocí ovládacích knoflíků ji můžete pohodlně regulovat. Každý z hořáků lze používat i samostatně, například když si budete chtít připravit večeři pro dva.

Plynový gril Fieldmann FZG 3005 s rozměry 122 × 57 × 112 cm disponuje bočními odkládacími plochami, které lze sklopit pro snadnější uskladnění. Výhodou grilu je velký úložný prostor a čtveřice pojezdových koleček s parkovacími brzdami pro lehčí manipulaci a dobrou stabilitu. Redukční ventil a hadice pro připojení plynové bomby jsou součástí balení. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena plynového grilu Fieldmann FZG 3005 je 6.490 Kč. Prodej v síti partnerů značky.

Zahradní kuchyně se čtyřmi plynovými hořáky: Fieldmann FZG 3013

Za malou zahradní kuchyni s  malými rozměry můžeme směle označit plynový gril Fieldmann FZG 3013. Výkonný gril se třemi hlavními hořáky a jedním hořákem bočním má celkový výkon 11,5 kW. Hořáky zapálíte samostatně pomocí ovládacích tlačítek na nerezovém panelu. Víko s masivním nerezovým madlem ukrývá prostornou grilovací plochu 60 x 42 cm s robustním litinovým roštem. Ten se rychle a rovnoměrně nahřívá a poté teplo snadno předává připravovaným pokrmům. Víko je osazeno velkým, dobře čitelným teploměrem pro snadnou kontrolu teploty v grilu. Na bočním hořáku, integrovaném do pracovní desky, připravíte během grilování zeleninu, přílohy, případně omáčky.

Pokud boční hořák právě nevyužíváte, uzavřením víka tohoto bočního hořáku získáte další odkládací, případně pracovní plochu. Boční strana grilu je osazena ještě háčky pro zavěšení grilovacího náčiní a dalších potřeb. Gril o velikosti 122 × 57 × 112 cm vyniká grilovací výškou 86 cm pro pohodlný postoj u grilu. Čtveřice koleček pro snadnější manipulaci je opatřena i brzdami. Gril je dodáván včetně redukčního ventilu a hadice. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena plynového grilu Fieldmann FZG 3013 je 7.499 Kč. Prodej v síti partnerů značky.

Velké grily ochrání obal FZG 9051

Pod ochranným obalem Fieldmann FZG 9051 bude gril v bezpečí nejen před špatným počasím, ale také prachem, pylem a dalšími nečistotami. Vzhledem k pevnému, nepromokavému materiálu prodlouží životnost a krásu grilu. Se svými rozměry 130 x 62 x 115 cm spolehlivě zakryje velké grily Fieldmann FZG 3005 a 3013 (letošní novinky). Více na www.fieldmann.cz, prodej v síti partnerů značky. Doporučená MO cena je 699 Kč.

------------------------------

O značce FIELDMANN

Fieldmann je ryze českou značkou zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu, která se na našem trhu úspěšně prodává již jedenáctým rokem. Výrobky Fieldmann jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby odpovídaly požadavkům náročného spotřebitele: usnadňují práci a šetří čas, jsou kvalitní, ergonomické, bezpečné, snadno a intuitivně ovladatelné, přinášejí nejnovější trendy a poskytují maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz