Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček plný energie a zažeňte únavu

Vyhrajte balíček plný energie a zažeňte únavu

28.4.2021 - MadlaJ

Je tu čas vytáhnout kolo ze sklepa, nazout běžecké boty či oprášit tenisovou raketu! Pro všechny sportovce i nesportovce, kteří se chtějí dostat do formy, máme soutěž o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Ten vám dodá energii, zažene únavu i nepříjemné svalové křeče, když přeceníte své síly. Soutěžte s námi a pohyb pro vás bude radostí.

Ať si vyberete jakýkoliv sport, nikdy nepodceňujte důkladnou přípravu, a to jak náčiní, obuvi, tak i těla. K tomu poslednímu vám poslouží vhodné vitaminy a minerály, které vám pomůžou zmírnit únavu a dodají vám energii.

Při sportu potřebujete více hořčíku!

Máte-li před sebou dny, kdy budete vydávat více energie, pak byste měli doplnit hořčík. To se týká také sportu, při kterém ho tělo více spotřebuje i vyloučí. Nedostatek minerálu se pak projeví nižším výkonem a horší regenerací. Hořčík, neboli magnesium, přispívá totiž ke snížení únavy a vyčerpání. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit po náročném výšlapu či výjezdu. Zároveň je nezbytný pro energický metabolismus a správnou funkci nervového systému či svalů. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Energie dodá koenzym Q10

Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu na všechny sportovní radovánky. Tato životně důležitá látka se řadí mezi vitaminy. Má nezastupitelnou úlohu při získávání energie z potravy a pomáhá také při tvorbě energie v buňkách. Navíc je to velmi silný antioxidant. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10 a s přehledem vám tak zajistí potřebnou denní porci. Jaro tak přivítáte v plné síle, budete vitální a můžete zlepšovat svoji kondičku dle libosti. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků. Díky němu zvládnete vše, co vás čeká!

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 a Koenzym Q10. Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Václav Vodička - Kopřivnice, Hana Bartošová - Praha, Jaroslav Brath - Pohranice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip