Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Casio a Michael Kors – jaké novinky v oblasti hodinek nabídnou

Casio a Michael Kors – jaké novinky v oblasti hodinek nabídnou

26.4.2021 - redakce Babinet.cz

Dámské a pánské hodinky patří stabilně k důležitým příjmů jednotlivých výrobců a značek na trhu. Není divu – vždyť vědět, kolik je hodin, potřebuje opravdu každý. Mezi nejoblíbenější prozákaznické hráče však rozhodně patří výrobci, kteří drží patenty a neustále přichází se zajímavými a novými inovacemi.

A americká značka Michael Kors stejně jako japonské Casio si v tomto směru rozhodně nenechávají ujet onen příslovečný vlak. Sází hlavně na personalizaci, jež patří mezi nedílné součástí potřeby zákazníků, kteří touží po jediném – vystoupit z řady a odlišit se. Patříte také mezi ně? Pak si určitě nenechte ujít novinky od těchto značek.

Michael Kors cílí spíše na ženy

Dámy mají přednost, jak se říká, a proto vám jako první představíme hodinky Michael Kors. Léto právě začíná a ženy začínají odhalovat krásu svých nohou – ovšem o rukou to platí dvojnásob. A co je elegantnějšího a vkusnějšího než dobře padnoucí hodinky, vytvarované slušivých křivek zápěstí ženy slovanských tvarů? Hodinky určené pro dámy z nabídky úspěšné značky Michael Kors se inspirují aktuálními trendy i oblíbenými vzory. Díky nim zapadnete do letní módní vlny, kterou se řídí i přední světoví návrháři, s lehkostí a originalitou. A jaké trendy jsou v sezóně 2021 IN?

Zdroj obrázku: GaudiLab / Shutterstock.com

Krystalky Swarovski a ušlechtilá ocel jako tahouni sezóny

Cesta značky Michaela Korse (on sám se narodil jako Karl Anderson) začala na americkém Long Islandu. Vystudoval módní návrhářství na Fashion Institute of Technology v New Yorku a svou první kolekci dámského oblečení uvedl na trh v roce 1981. Od té doby však byla nabídka značně rozšířena a není divu, že prim v sekci módních doplňků hrají hlavně hodinky.

A jaké materiály nabídnou? Klasikou je rozhodně ušlechtilá ocel, ozvláštněná a doplněná krystalky Swarovski. Ovšem k mání je i kaučuk, kůže apod. Hodí se skvěle pro všechny ženy, které si oblíbily americký módní vkus a jako bonus se považují spíše za městský typ. Široká nabídka modelů a barev vás okouzlí a co je ještě lepší, jednotlivé kousky můžete bez potíží sladit i se slušivými slunečními brýlemi. Stačí se porozhlédnout v nejnovější kolekci.

Casio a jeho G-Shock okouzlí hlavně pány

Celá kolekce se nese v duchu aktivních trendů. Všechny modely jasně ukazují, že byly navrženy aktivními sportovci pro jiné stejně zaměřené uživatele. Prim u nich proto hraje vedle absolutního pohodlí i vzhled, protože muži chtějí vypadat dobře za všech okolností, a navíc dobře zvolené barvy dokáží s jejich psychikou zázraky!

Zdroj obrázku: Stevanowsky / Shutterstock.com

Právě proto vás hodinky Casio G-Shock potěší i modrými, žlutými, oranžovými nebo třeba červenými detaily, jež si můžete zvolit podle svého gusta. Za dobu, kdy působí na světovém trhu, se jim už podařilo vybudovat velmi kvalitní povědomí o značce. Moc dobře ví, že jejich produkty nejen krášlí, ale dokáží také ochránit každodenně nošenou techniku před mechanickým poškozením.

Není divu – Casio má totiž svůj základ v japonské preciznosti (první modely spatřily světlo světa před více než 30 lety). A jako bonus vám nabídne i řadu užitných prvků. Mezi ty nejoblíbenější patří:

 • vysoká odolnost hodinek,
 • vodotěsnost až do 200 metrů,
 • konstrukční využití karbonu, polyuretanu a ušlechtilé oceli,
 • výškoměr,
 • hloubkoměr,
 • barometr,
 • kompas,
 • GPS,
 • automatický příjem rádiového signálu z vysílačů atomových hodin
 • a solární napájení Tough Solar.

Jde o modely, určené pro skutečné fajnšmekry. A od toho se samozřejmě odvíjí i jejich cena. Chcete při nákupu ušetřit? Pak vsaďte na šikovné slevové kódy.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
 • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz