Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Rychlý úklid domácnosti…i té, ve které bydlí zvířátka?

Rychlý úklid domácnosti…i té, ve které bydlí zvířátka?

23.4.2021 - redakce Babinet.cz

Ano, je to opravdu možné. S bezdrátovým tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex 11.60 Animal je úklid nejen důkladný, ale hlavně rychlý. Značka Rowenta totiž moc dobře ví, že svoje domácí mazlíčky bezmezně milujeme a pro jejich pohodlí a spokojenost jsme schopní téměř čehokoli. Volnost jim dopřáváme, jak jen to jde… A poté s radostí zametáme a vytíráme všechny stopy od podlahy, přes nábytek, sedačky (i ty v autě), až po strop.

S vysavačem Rowenta X-Force Flex 11.60 Animal (RH9879) je vysávání intenzivnější než s běžným vysavačem, díky flexibilní trubici dosáhnete až čtyřikrát dále pod nízkým nábytkem, aniž byste namáhali záda. S unikátní hubicí Deep Power LED Vision navíc zachytíte veškerý prach a jiné větší nečistoty, které vám už neutečou – od tvrdých podlah po koberce, běhouny a také velké prostory s vysokými stropy. Technologicky vylepšený digitální motor a přiložená výkonná zasouvací baterie (25,2 V) vám poskytnou 45 minut opravdu efektivního úklidu. Nový motor Digital Force optimalizuje sání díky aerodynamickým lopatkám, automaticky upravuje jejich rychlost. Čištění je tak efektivní a hloubkové díky maximálnímu sacímu výkonu 130 air wattů. O výkonu budete mít přehled na kontrolním displeji – poskytuje vám navíc dokonalou rovnováhu pro optimalizaci vašeho úklidu. Bezdrátový vysavač disponuje třemi režimy (úsporný, maximální a tlačítko intenzivního výkonu), vyhoví tak vašim potřebám – každodennímu úklidu všech povrchů, ale také likvidaci větších nečistot, které si vyžadují pořádný výkon! Oproti předchozím řadám je X-Force FLEX 11.60 Animal vylepšený o polohu Stop&Go, pokud potřebujete krátkou pauzu pro vysátí povrchů s ručním vysavačem, tak kartáč a trubice zůstanou samostatně stát. Údržba je snadná, objemnou XL nádobku na prach (0,9 l) snadno vyprázdníte a vyčistíte. Stejně tak cyklon a filtr jsou omyvatelné vodou. Prodejní cena je od 9 899 Kč / 349 EUR / 125 990 HUF.

Speciálně pro majitele zvířátek!

Součástí vysavače je sada nástavců, která si hravě poradí se všemi chlupy a chmoury: mini kartáč Electro k odstraňování hluboce zachycených vlasů a nečistot, štěrbinová hubice pro těžko dostupná místa, pohovkový kartáč pro dokonalé vysávání textilních potahů, dva integrované jemné kartáče, abyste byli vždy připraveni vysávat všechny povrchy a napájecí stanice pro snadné připojení a uložení vašeho přístroje.

I. TIP: Vysavač je navíc vhodný i pro alergiky! Zachytí až 99,99 % prachových částic a díky filtrační technologii vypouští čistý vzduch.

II. TIP: Po dokoupení speciální hlavice AQUA Head (ZR0096) můžete s vysavačem současně vysávat I vytírat.

III. TIP: V případě potřeby vyššího výkonu můžete navýšit provozní dobu vašeho přístroje a vysávat až 1 hodinu a 30 minut, pokud si dokoupíte dodatečnou baterii.

 

AKCE! Po zakoupení X-Force FLEX 11.60 Animal si můžete jako dárek vybrat právě nástavec pro vytírání AQUA Head nebo náhradní baterii, platí až do konce června.

Více informací:

www.promo.rowenta.cz

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz