Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o voucher televize přes internet Lepší.TV na 3 měsíce

Soutěžte o voucher televize přes internet Lepší.TV na 3 měsíce

17.3.2021 - redakce Babinet.cz

Ať už je karanténa nebo ne, neomezené sledování oblíbených pořadů a programů, nespočet filmů všech kategorií s možností nejdelšího zpětného zhlédnutí a obrovská videotéka přijde vždy vhod! A přesně to vám nabízí nejrychleji rostoucí internetová TV na trhu Lepší.TV.

Soutěžte a vyhrajte přístup k Lepší.TV včetně HBO, která obsahuje 124 TV stanic a přes 1 500 filmům, vše samozřejmě libovolných žánrů tak, aby si vybral skutečně každý. S Lepší.TV navíc získáte i obrovskou videotéku, ze které si můžete neomezen nahrát, co se vám zlíbí. Spolu s nejdelším zpětným zhlédnutí ze všech internetových TV, které je 30 dní, tvoří pro vás Tvoří pro vás ideální možnost, jak se nepřipravit o své oblíbené pořady a filmy a přitom si nenechat televizi diktovat, kdy se musíte dívat. Zamilujete si také fantastické funkce jako je přetáčení, pauza, pouštění filmů od začátku a další.

Zažijte a užijte si díky Lepší.TV skutečnou volnost a svobodu při sledování televize! Aplikaci totiž můžete spustit z mobilu, tabletu, notebooku a je k dispozici i ve všech smart TV. Vy sami si navíc určíte, kdy chcete daný pořad nebo film sledovat. K tomu všemu si navíc každý uživatel může vytvořit vlastní profil, který mu pořady, filmy a další programy nabízí dle vlastních zájmů a preferencí. Je vhodná také pro děti, protože lze jim nastavit takové stanice, které jsou vhodné jen pro ně. Lepší.TV navíc kompletně bez závazků. Výhru může využít opravdu každý!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají voucher televize přes internet Lepší.TV na 3 měsíce

Více na www.lepsi.tv

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Ota Rákosník - Velká nad Veličkou, L.Malásková - Tišnov, Hana Skeříková - České Kopisty

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz