Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Unikátně skladný mop nové generace

Unikátně skladný mop nové generace

18.2.2021 - redakce Babinet.cz

Hledáte efektivního a na skladování nenáročného pomocníka, s kterým snadno a bez námahy obstaráte všechny tvrdé podlahy? Plochý rotační mop Spin and Clean od značky Vileda je přesně tím, co potřebujete!

Unikátní mop Spin and Clean se nejen sám vyždímá, ale i vyčistí! Když totiž mop pomalu stlačíte na trn uprostřed kbelíku, roztočíte hlavici, která je zespodu omývána vodou, drhnuta rotačním válečkem a zbavována nachytaných nečistot. Silnějším stlačením mopu dosáhnete efektivního vyždímání.

Mycí návlek je z mikrovlákna, které odstraní bakterie z povrchu jen za pomocí vody. Tenká mikrovlákna totiž přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií! Návlek pak můžete prát v pračce až na 60 °C, ale bez aviváže, aby zůstaly zachovány benefity mikrovlákna.

Část mycí hlavice je díky speciálnímu kloubu ohýbatelná do pravého úhlu k podlaze. Bez větší námahy tak umyjete sokly, lišty či schody.

Spin and Clean je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah. Bonusem jsou také kompaktní rozměry kbelíku, aby při skladování zabral jen minimum místa.

Spin and Clean od značky Vileda je k dostání od 749 Kč

Více informací najdete na www.vileda.cz

 

Zdroj text a foto: Vileda.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz