Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Výsledky čtenářského testování ekologické drogerie Frosch

Výsledky čtenářského testování ekologické drogerie Frosch

21.1.2021 - redakce Babinet.cz

Testem u našich čtenářek prošly 2 prací prostředky s logem zelené žabičky. Jednalo se o Frosch Baby Prací prášek na kojenecké prádlo  a Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo. Oba produkty jsou navrženy tak, aby bojovaly se stopami po jídle na dětském oblečení, aniž by zanechaly ekologickou stopu v přírodě. Prací prášek je rostlinné složení bez nežádoucí chemie je obohacen o provitamin B5 a vedle účinné síly zaručuje šetrnost k citlivé dětské pokožce. Hypoalergenní receptura je přátelská jak k dětské pokožce, tak i k přírodě, kde je zcela biologicky odbouratelná.

Jak se tedy produkty osvědčily?

čtenářka Kateřina Hartlová z Brna

Zkoušela jsem prát nejen bavlněné plenky na 90, ale i běžné prádlo na 60 a také oblečení pro staršího syna s atopickým exémem. Byla jsem překvapená, že se prášek hezky rozpustil a prádlo, když uschlo, neobsahovalo zbytky prášku. Ihned jsem zkoušela vytřepat suché prádlo, protože prášek nepoužívám z důvodu toho, že po uschnutí prádla jsem měla pocit, že v něm zůstalo cosi, co zřejmě atopikům vadí. A jsem překvapená, že se mi vyvrátila moje obava z prášků. Dávala jsem přednost gelům, ale u Frosh se prášku obávat nemusím. I na synovi je vidět,že mu vyprané oblečení na kůži nevadí. ... Při praní plenek jsem měla obavu, jestli zvládne i pokakané a jsem spokojená. Určitě koupím a pracího  prášku se nebudu bát...

čtenářka  Dana Popelková z Ostravy

Prací prášek i aviváž používala snacha. S obojím byla spokojená. Prádlo bylo po praní čisté i při teplotě 40°C. Prášek vypere prádlo včetně běžných fleků a skvrn. Hlavně oceňovala jemnou vůni, která se pro dětské prádlo hodí a nedráždí děti. Oceňovala také papírový obal prášku a k přírodě šetrné složení obou prostředků v porovnání s běžnou drogerií. Přestože dávala aviváže méně, než je určeno, prádlo bylo i tak krásně měkké. Produkty jsou opravdu vhodné i pro jemnou a citlivou dětskou pokožku, nedošlo ke zhoršení ekzému. Obojí bych na dětské prádlo určitě doporučila.

čtenářka Lucie Smejkalova z Moravského Krumlova

Výrobky Frosch mě mile překvapily. Dcerka trpi na atopický ekzém a po použití vyrobků, v  kombinaci pracího prášku a máchadla, se ji kůže výrazně spravila. Za mě tedy opravdu jsou tyto produkty jedny ze skutečně ekologických vyrobků a od doby testování už pro dcerku kupuji hlavně tuto značku.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz