Babinet.cz  /  Soutěže  /  Valentýnská soutěž Centra Černý Most o dárkové karty

Valentýnská soutěž Centra Černý Most o dárkové karty

27.1.2021 - redakce Babinet.cz

Pomalu ale jistě se blíží Den svatého Valentýna – svátek všech zamilovaných. Pokud ještě stále hledáte vhodný dárek ke svátku zamilovaných, máme pro vás univerzální tip: Co třeba dárková karta do Centra Černý Most v limitované valentýnské edici? K nákupu karty v hodnotě 2 000 Kč totiž nyní prvních 500 zákazníků dostane další kartu v hodnotě 500 Kč zcela zdarma! Nabídka platí v období od 1. do 14. února 2021 nebo do vydání zásob.

Dárkovou kartu v limitované valentýnské edici pořídíte na infostánku přímo v centru a nově také on-line na Mall.cz. Objednat ji tak můžete kdykoli přímo z pohodlí domova. Máte navíc jistotu, že vaše drahá polovička si díky ní ke Dni svatého Valentýna vybere přesně to, po čem bude zrovna toužit nejvíce.

Platnost 1 rok od nákupu a všestranné využití

S kartou je možné nakoupit ve všech z téměř 200 obchodů a restaurací Centra Černý Most: od světoznámých módních značek a prodejců luxusní kosmetiky nebo spodního prádla, přes klenotnictví, vyhlášené lahůdky a prodejce sportovního vybavení až po domácí potřeby. Vybere si tedy opravdu každý, ať už je pro něj Valentýn oblíbenou tradicí, nebo upřednostňuje svátky ryze české. Na stylovém balení karty je totiž i prostor pro osobní věnování.

Druhá karta v hodnotě 500 Kč gratis i při nákupu on-line

Speciální valentýnskou edici dárkových karet můžete pořídit i on-line na Mall.cz. Její nákup funguje jako každá jiná objednávka z e-shopu – rychle a jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Karta je k dispozici v hodnotách 500, 1 000 a 2 000 Kč. A právě při nákupu nejštědřejší varianty v hodnotě 2 000 Kč se může těšit na druhou kartu v hodnotě 500 Kč, kterou všem zamilovaným věnuje Centrum Černý Most jako dárek.

Více informací o akci najdete na webových stránkách www.centrumcernymost.cz.

Soutěžte o 3 karty v hodnotě 1 000 Kč

Tři z vás mají nyní navíc možnost dárkovou kartu v hodnotě 1 000 Kč vyhrát v naší soutěži! Stačí správně odpovědět soutěžní na otázku. A pokud by se vám přeci jen nezadařilo, nemusíte litovat. Dárkovou kartu můžete pořídit i on-line na e-shopu Mall.cz v hodnotě 500, 1 000 i 2 000 Kč.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Petra Marková, Marka Bajzová, Jiří Císař - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Marjar
29.1.2021 16:32

Je to krásný svátek jak pro mladé, tak i pro dříve narozené.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip