Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Testujte s námi novinky od značky Frosch pro kojence a děti. Hledáme 3 maminky!

Testujte s námi novinky od značky Frosch pro kojence a děti. Hledáme 3 maminky!

24.11.2020 - redakce Babinet.cz

Výzva k testování je ukončena. Testovat budou paní Dana Popelková, Lucie Smejkalová a Kateřina Kubínová. Všem pisatelům děkujeme za zájem! Věříme, že se na vás štěstí usměje v dalších testováních!

Čerstvá novinka v sortimentu značky Frosch. Prací prášek na kojenecké prádlo na bázi rostlinných látek bez nežádoucí chemie je obohacen o provitamin B5 a vedle účinné síly zaručuje šetrnost k citlivé dětské pokožce. Hypoalergenní receptura je přátelská jak k dětské pokožce, tak i k přírodě, ve které je zcela biologicky odbouratelná.

Novinka je určena na praní kojeneckého prádla, včetně bílého nebo prádla, které je třeba vyvařit. Čisticí síla rostlinných povrchově aktivních látek si poradí se skvrnami při teplotě 30–⁠95 °C. Hypoalergenní receptura neobsahuje barviva, mikroplasty ani přidané konzervanty, zato je obohacena o provitamin B5, aby uspokojila vysoké požadavky citlivé dětské pokožky. Velmi dobrá snášenlivost s citlivou pokožkou je dermatologicky potvrzena.

Složení prášku na bázi přírodních látek je veganské a v přírodě zcela odbouratelné. Papírový obal je recyklovaný a opětovně recyklovatelný a výroba probíhá dle nejvyšších ekologických standardů. I to jsou důvody, proč je výrobek oceněn certifikátem EU Ecolabel.

Frosch Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo

Máchací prostředek dodává jemnost a měkkost kojeneckému prádlu, přikrývkám i ostatním textiliím. Hypoalergenní složení s výtažkem z heřmánku, bez nežádoucí chemie a přidaných konzervantů je velmi šetrné k přírodě i k citlivé dětské pokožce.

Máchadlo během máchacího cyklu podporuje odstranění zbytků pracího prostředku z praných textilií a dodává prádlu jemnost, měkkost a příjemnou vůni. Přípravek je hypoalergenní, bez barviv, s jemnou parfemací a je dermatologicky otestován. Je obzvláště vhodný pro citlivou pokožku kojenců i alergiků. Na rozdíl od většiny máchacích přípravků využívá ke změkčení výhradně rostlinné přísady a je tak vhodné i pro veganský životní styl.

Všechny produkty Frosch jsou v přírodě nadprůměrně dobře odbouratelné. Lahev je ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

více o všech produktech na frosch-eko.cz

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz