Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte Ultramat XL Turbo, který vám vytře podlahu i zrak!

Vyhrajte Ultramat XL Turbo, který vám vytře podlahu i zrak!

18.11.2020 - MadlaJ

Představte si, že čas strávený úklidem zkrátíte na minimum a získáte tak více času na rodinu anebo své koníčky. Že je to utopie? Vůbec ne! S Ultramat XL Turbo od značky Vileda si s údržbou podlah hravě a v mžiku poradíte!

Tato sestava usnadňuje, urychluje a zefektivňuje úklid všech typů tvrdých podlah. Speciální návlek mycí hlavice obsahuje 2 druhy vláken. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní vlákna lépe uklidí i zaschlé nečistoty. Navíc obsažená mikrovlákna odstraní 99 % bakterií z vaší podlahy jen za pomocí vody! A protože je rozměr hlavice oproti standardnímu Ultramatu Turbo o 20 % větší, s úklidem podlahy budete dříve hotovi.

Trojdílnou teleskopickou tyč lze snadno nastavit do maximální délky 125 cm. Od věčného ohýbání se vám pomůže i speciální rotační systém ždímacího kbelíku, který je poháněn pouhým sešlápnutím pedálu. Tvar ždímacího koše brání vystříknutí vody při ždímání a dokonale vyždímaný mop tak zanechá vaši podlahu rychle suchou a hygienicky čistou.

Ultramat XL Turbo hlavici můžete bez obav použít i v kombinaci s kbelíky Ultramax či Ultramat – jsou kompatibilní.

Plochý mop Utramat XL Turbo, jež byl v kategorii „Mopy“ zvolen Volbou spotřebitelů 2020, je k dostání od 1 249,90 Kč.

Více informací  a správnou odpověď najdete na www.vileda.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lenka Přenosilová - Velká Hleďsebe

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip