Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Ultramat XL Turbo vám vytře podlahu i zrak!

Ultramat XL Turbo vám vytře podlahu i zrak!

12.11.2020 - redakce Babinet.cz

K efektivnímu úklidu jsou nutné 4 faktory – teplota, čas, chemie a mechanické působení. Všechny faktory spolu souvisí a vzájemně se ovlivňují. Nižší přítomnost jednoho faktoru nahrazuje vyšší podíl druhého faktoru. Například, chceme–li rychleji uklidit, používáme větší množství chemických úklidových prostředků.

Mnoho z nás hledá úklidové pomůcky, se kterými lze dosáhnout uklizeného bytu za kratší dobu a šetrně, tedy bez použití chemikálií. Zkrátka ušetřit jak životní prostředí, tak i finance.

Pomocníci od značky Vileda jsou přesně tím, co pro takový úklid potřebujete. Jsou to úklidové prostředky se širokými možnostmi mechanického působení, minimalizují potřebu užití chemických prostředků, času potřebného pro vyčištění i nutnost čištění při vysokých teplotách. Celkově  tak šetří čas, životní prostředí i kapsu zákazníků.

Tady můžete klidně vsadit na produkt Ultramat XL Turbo od Viledy. S tímto  mopem uklidíte efektivně, s minimem námahy a přiměřeným časem.

Jednoduché a důkladné vyždímání mopu je prvním krokem k  dokonale čisté podlaze. To je zajištěno zjednodušeným vkládáním mopu do ždímacího koše. Rotační systém, poháněný pouhým sešlápnutím pedálu ždímání ještě více usnadní a to za použití minimální námahy. Tvar ždímače brání vystříknutí vody při ždímání, nežádoucí kapičky jsou minulostí. Díky tomu všemu je vaše podlaha ve chvíli suchá.

A čím docílíte požadovanou čistotu? Inovativním  návlekem, který je vyroben ze dvou druhů vláken. Abrazivní vlákna lépe odstraňují i zaschlé nečistoty, mikroaktivní vlákna pak pohltí a setřou mastnotu a šmouhy. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

Potřebujete-li vytřít pod postelí či nábytkem – žádný problém. Mop samotný lze ohýbat až do 180° úhlu a snadno tím dosáhnout i na ty nejobtížnější plochy.

Velikost hlavice mopu Vileda Ultramat XL Turbo je o 20% delší než produkty Vileda standardní řady, takže uklidíte rychleji i větší plochy.

Mopem Vileda Ultramat XL Turbo vytřete všechny typy tvrdých podlah s dokonalým výsledným efektem, rychle a bez výraznější námahy a vaše podlaha bude zářivě a hygienicky čistá.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz