Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Žádný kečup na podlaze, uklizeno během chvilky

Žádný kečup na podlaze, uklizeno během chvilky

9.11.2020 - redakce Babinet.cz

Čištění podlahy dá někdy opravdu zabrat, obzvlášť pokud doma máte aktivní děti, kterým nejednou ukápne kečup nebo mléko, a ještě po nich na podlaze zůstávají drobečky. Navíc pokud si rádi užíváte lásku domácích mazlíčků, číhá na ponožkách i mnoho našlapaných chlupů, zrníček písku nebo třeba peříček. Zkrátka, než vytřete skvěle celý dům, pár kyblíků s vodou vynesete. A protože je předtím potřeba ještě vysát nebo zamést, zabere takové uklízení ještě více času. Věděli jste, že existuje pomocník, se kterým budete mít perfektně umytou podlahu, a to, aniž byste předtím museli vysávat? A že umývání podlahy s ním je snadné a bez neustálého vyměňování špinavé vody za čistou?

https://www.youtube.com/watch?v=9ekCYvsn56U&t=6s

S AKU podlahovou myčkou Kärcher FC 7 Cordless nemusíte vysávat před mytím podlah. Odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Jen si vezměte, kolik času tím ušetříte.

Perfektní výsledky úklidu podlah zajistí technologie čtyř válců, které se proti sobě otáčejí, což umožňuje rychlé a efektivní čištění. Přístroj má dvě nádrže. V jedné je čistá voda s čisticím přípravkem, která neustále namáčí válečky, zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. V hlavě podlahové myčky jsou umístěny vlasové filtry zajišťující bezchybné sbírání vlasů nebo chlupů. Když narazíte na zaschlou špínu, která jde hůře umýt, můžete použít funkci BOOST, ta si s ní jednoznačně poradí. Konstrukce stroje je promyšlena do posledního detailu, díky čemuž čistí i v rozích a podél okrajů.

Plně nabitá Li-Ion baterie s dlouhou životností zajistí provoz myčky až na 45 minut, což je dostatek času na mytí podlah i v rozlehlejších domácnostech (až 135 m2 na jedno nabití). Flexibilitu pohybu díky bezdrátovému provedení ještě umocňuje otočný kloub, díky kterému lze rukojeť naklonit až o 90°a čistit tak podlahy i pod nábytkem.

Údržba a čištění stroje

Podlahová myčka má vizuální i akustický signál, který vás upozorní, že je nádrž na čerstvou vodu prázdná a nádrž na špinavou vodu plná. V té chvíli i sama vypne. Po práci je vhodné přístroj umístit dle návodu do čisticí stanice a stisknutím 2 tlačítek po dobu 3 vteřin spustit funkci samočištění. Válce lze i prát v pračce na 60 °C a nádržku na špinavou vodu můžete vložit do myčky nádobí. Vše je uzpůsobeno tak, aby byl zajištěn co nejvyšší standard čistoty a pohodlí.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz