Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vánoční dárky, ze kterých si vybere každý. Vybírejte s láskou a bezpečně.

Vánoční dárky, ze kterých si vybere každý. Vybírejte s láskou a bezpečně.

6.11.2020 - redakce Babinet.cz

Dárek pro babičku, tetu, dědečka, ale i partnera nebo kolegu v práci? Letos vyberete dárek pro všechny najednou a to na pár kliknutí. Bez stresu v obchodech, bez čekání na poště a bezpečně. Inspirujte se našimi tipy na vánoční dárky, které potěší každého.

Originální dárek pro maminku nebo babičku

Prakticky pro každého vyberete originální dárek na stránkách www.kitl.cz. Malá firma z Jablonce nad Nisou vyrábí poctivé sirupy, medoviny a zázvorové přípravky na podporu imunity. V nabídce jejich dárkových balení si s jistotou vyberete!

Oblíbeným dárkem, který ocení všichni milovníci medoviny, je Kitl Medovina v dárkovém balení s likérkami nebo v kombinaci s Životabudičem na povzbuzení. Kitl Medovina  je obohacená o 4 bylinky v BIO kvalitě a neobsahuje žádný řepný cukr, není dolihovaná. Během dlouhé zimy ji vaši blízcí určitě ocení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dárkové balení pro tatínka a dědečka

Na dobrou noc potěší Šláftruňk, který se vyrábí z kvalitního révového vína a 7 léčivých bylin na uklidnění. Díky tomu pomáhá uklidnit a uvolnit od napětí, a přiznejme si, kdo z nás se nepotřebuje o Vánocích trochu uklidnit. Šláftruňk je součástí dárkového balíčku Kitl Apatyka.

 

Pro kamarádku, kolegu a každého, kdo miluje kvalitu

Milovníky míchaných nápojů a rodiny s dětmi potěší sirupy Kitl. Věnovat je můžete jen tak, i samotná lahev má originální balení. Dárková balení sirupů obsahují hned několik chutí podle vašeho výběru. V ovocné řadě Syrobů Kitl najdete malinový, grepový, višňový a černorybízový sirup. Všechny s velmi intenzivní chutí. V bylinné řadě můžete vybírat mezi zázvorovým, bezovým a mátovým sirupem. Zázvorový sirup je v zimě nejoblíbenější, vyrábí se z čerstvě vylisované šťávy BIO zázvoru. Díky šetrnému zpracování si uchovává maximum účinných látek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na podporu imunity pro každého

Luxusním a přitom velice praktickým dárkem je Kitl Eligin Bio – extra silný zázvor na podporu imunity. Radost udělá aktivním sportovcům, manažerům, kteří nechtějí zameškat ani den v práci; seniorům, pro které je boj s bacily obzvlášť náročný, ale i maminkám od rodin, v nichž si děti předávají jednu virózu za druhou. Nebo

Inspirujte se při vánočních nákupech na www.kitl.cz a vybírejte dárky v klidu, bezpečně a bez zbytečného stresu.

Klidné Vánoce přeje Kitl!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip