Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Nepodléhejte stresu, omládněte s živým kolagenem nové generace aneb Prevence není luxus!

Nepodléhejte stresu, omládněte s živým kolagenem nové generace aneb Prevence není luxus!

27.10.2020 - redakce Babinet.cz

Proč nám v této těžké době přibývá nových vrásek jako hub po dešti a jak tomu předejít? Zjednodušeně řečeno to je tím, že STRES je ZLODĚJ KRÁSY A ZDRAVÍ a závratnou rychlostí odbourává tělesný kolagen a oslabuje imunitu. Prvním signálem je právě unavená a ochablá pleť bez energie a rychlejší tvorba nových vrásek.

Pokud nechcete nechat svoji krásu ani tělo předčasně uvadnout, vsaďte na jistotu a pořiďte si živý kolagen – Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej v podobě hydrátu vyrobený speciální technologií Triple Helix Formula (nezaměňujte se žádným z hydrolyzovaných kolagenů).

„Živý kolagen nové generace v podobě hydrátu přináší překvapivé výsledky nejen v oblasti krásy, ale i regenerace,“  říká na základě osobní zkušenosti v exkluzivním rozhovoru významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

 

MINUTOVÁ ANTI-AGE PÉČE s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá a účinná

Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej s přirozeně obsažnými peptidy a elastinem má gelovou konzistenci. Nanáší se na vlhkou pleť před použitím vlastní kosmetiky, tak se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Působí jako ochranný štít, který bojuje proti vráskám, úbytku kolagenu a ztrátě pevnosti a hydratace. Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní a nastartuje omlazující a regenerační procesy.

Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé. Viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a dlouhodobě předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst.  V nabídce 50, 100 a 200 ml. Živý kolagen FACE se dá velmi jednoduše zažehlovat i galvanickou žehličkou na vrásky, podbradek a celulitidu Nu Skin ageLOC Galvanic SPA

Maximální procesy omlazení a regenerace můžete podpořit i vnitřním používáním doplňku stravy – kolagenovými kapslemi INVITA SKIN BEAUTY nebo INVITA ACTIVE.

Při péči o dobrou kolagenovou kondici nejen v době koronaviru nezapomeňte na pohyb, třeba i v bezpečí svého domova a nepodceňte dostatečný přísun vitaminu C. Pokud ho máte nedostatek ve stravě, dopřejte sobě i své rodině čistý, biologicky aktivní, levotočivý vitamin C PLUS, který byl speciálně navržený k synergickému používání s kolagenem a k posílení imunity.

A hlavně myslete pozitivně a místo častého sledování negativních zpráv si pusťte třeba svoji oblíbenou hudbu, nebo zavolejte někomu koho máte rádi, určitě ho to potěší...

Originální produkty s živým kolagenem i žehličku na vrásky si můžete objednat v e-shopu dovozce na www.nezestarni.cz | 775 373 379

Přečtete si také Zkušenost s živým kolagenem od spokojených zákaznic!

Text pro vás připravila Eva Sojková *1954 zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz, která se v rámci zkušebních programů dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz