Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček produktů Vanish

Soutěžte o balíček produktů Vanish

27.7.2020 - redakce Babinet.cz

Tušíte, kolikrát na sebe vezmete jeden kus oblečení? Průměrný Evropan to udělá pouze šestkrát. A přitom, když se o oblečení dobře staráte, vydrží vám o hodně déle a na konci vašeho společného soužití bude ještě připraveno udělat radost jinde – např. u dětí v projektu Klokánek. V rámci spolupráce značky Vanish a Fondu ohrožených dětí se totiž nositelný textil odložený do kontejnerů Klok.tex věnuje těm, kteří ho ještě užijí a ocení.

Jak na správné odstraňování skvrn?

Oblečení se zaschlými skvrnami se zbavujeme rychleji. Dříve ho totiž vyhazujeme. Od toho jsou tu speciální přípravky, které šetrně zbaví oblíbené kousky šatníku skvrn a rozzáří barvy. Když se stane nehoda, která zanechá stopy na vašem barevném oblečení, je třeba se nejdřív zaměřit speciálně na skvrnu. Před tím, než dáte daný kousek oblečení prát, ji potřete tekutým odstraňovačem skvrn Vanish Oxi Action. Nenechávejte ho ale zaschnout déle než 10 minut.

Stačí, když ho nanesete na konkrétní místo a mezitím stihnete naplnit pračku, prohledat všechny kapsy, zapnout zipy a zkontrolovat pokyny na cedulkách. Nemusíte se bát, odstraňovač skvrn funguje již při nízkých teplotách a jeho použití je díky aktivnímu kyslíku šetrné ke tkaninám i barvám, které krásně rozzáří, aniž by byla narušena struktura prádla.

Pozor! Bílá potřebuje extra péči

Na sněhově bílou platí vyšší teploty, díky kterým nedojde k zašednutí nebo zažloutnutí prádla. Samozřejmě ale věnujte pozornost materiálu, některé snášejí pouze nižší teploty. A skvrny řešte okamžitě. Když už se vám vzpomínka na dobré jídlo kromě paměti otiskne i na bílou košili, použijte nejlépe Vanish Oxi Action na bělení a odstranění skvrn. S ním vám prádlo vydrží zářivě bílé i po padesáti vypráních, a to neobsahuje bělicí látky na bázi chloru. Tekutý odstraňovač skvrn je možné použít současně s praním, na předmáčení či aplikovat přímo na skvrnu a poté vyprat.

Jednoduše, hezky o oblečení pečujte a pak ho s láskou věnujte dál!

V červenci navíc z nákupu jakéhokoli produktu značky Vanish přispěje firma RB (Hygiene Home) Czech Republic 3 Kč na Fond ohrožených dětí.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček přípravků Vanish!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Pravdová Ludmila - Litvínov, Eva Zelková - Sokolov, Jana Martincová - Žamberk

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

zuzuko
11.8.2020 09:27

ono to není tak jednoznačné - záleží , z čeho je prádlo vyrobeno.........

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip