Babinet.cz  /  Tajemno  /  Mužské vůně podle horoskopu: Beranům sedí mandarinka, pro Býky listy černého rybízu

Mužské vůně podle horoskopu: Beranům sedí mandarinka, pro Býky listy černého rybízu

7.6.2020 - redakce Babinet.cz

Muž, jehož charisma podbarvuje parfém, je vždy příjemnou společností. Mužské vůně bývají výrazné, čisté a s lehce mýdlovým nádechem. Když se k tomu všemu přidá ještě čisté, dobře padnoucí oblečení, jde o kombinaci, která ženy podlamuje v kolenou. Ale vybrat si tu správnou vůni, je mnohdy běh na dlouho trať. Běh plný pokusů, i omylů. Jaké vůně přiřazuje mužům astrologie? Která vůně očarovává právě vaše znamení?

Beran

Berani bývají ambiciózní a také úspěšní. Ve vztahu neodpouštějí žádné hloupé argumenty, ani výmluvy. Dobře vědí, jak ze svého protějšku vyždímat to nejlepší. Příliš však ždímat nemusí. Sami jsou totiž ohromnou inspirací a motivací k tomu, aby jim člověk sám chtěl to nejlepší dát. Neroli, mandarinka a marocký cedr. Takto voní Berani.

Býk

Býci jsou úžasnými pečovateli. Rodina je pro ně svatá a Býk vždy vynaloží veškeré úsilí k tomu, aby členové rodiny byli šťastní, spokojení a v naprostém bezpečí. Jsou to vášniví milenci, kteří v milostných sférách přesně vědí, co žena chce a potřebuje. Voní po listech černého rybízu v kombinaci s kardamomem.

Blíženci

Blíženci jsou nepolapitelní a jejich vnitřní svoboda je nezničitelná. Možná i proto se málokdy vážou v mladém věku. Vztahům přivykají až později a to je teprve jízda. Vstupují do nich moudří a plní zkušeností. Pak jsou záviděníhodnými partnery. Vetiver a santalové dřevo. Tyhle vůně jsou stvořené pro Blížence.

Rak

Raci bývají klenoty, co se otcovství týče. Málokdy se objeví trpělivější a současně autoritativnější otec, než ten ve znamení Raka. Své děti Raci milují a tento hluboký cit je vzájemný. Děti je zbožňují a vzhlíží k nim po celý život. Raci umí mimořádně skvěle tmelit rodinu. Voní po palisandru, šalvěji a estragonu.

Lev

Lev je rozený řečník. Dokáže svým projevem vyburcovat a strhnout přímo celé davy. Není však jen řečníkem, který plácá něco do větru. Lev dobře zná váhu slov a nikdy neříká nic, za čím si nestojí a o čem není skálopevně přesvědčen. Tabák, skořice a pomerančové květy. To jsou lví vůně.

Panna

Perfekcionista, který se s nikým nemazlí. Avšak neubližuje. Kritizuje-li, pak konstruktivně a až s laskavým nádechem. Vzbuzuje v lidech klid, posiluje jejich sebedůvěru a umí je vyburcovat k těm nejlepším výkonům. Vidí vždy v lidech nejdřív to dobré a vůbec si nepřipouští, že by ho mohli, nebo snad chtěli, zklamat. Dřevité vůně a bílý citron. Takto voní Panny.

 

Dnes vaše znamení nedostalo prostor? Hlídejte, číhejte nás. Už brzy se objeví i vaše vůně.

 

Napsala Bára Klímová

ilustrační foto: pixabay.com

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip