Babinet.cz  /  Tajemno  /  Vůně podle znamení: Bergamotové Lvice a Panny s vůní růže

Vůně podle znamení: Bergamotové Lvice a Panny s vůní růže

25.1.2020 - redakce Babinet.cz

Netrpělivě vyhlížíte pokračování našeho minulého článku, ve kterém jsme nahlédli pod vršky parfémů jednotlivých znamení? Pokud ano, vaše chvíle nastala právě teď. Dnes bude řeč o Pannách, Lvicích, o ženách v Raku, v Blížencích a samozřejmě svůj prostor dostanou i ženy v Býku a v Beranu. A to vše se ponese na vlně plné vůní. Tak která je ta vaše?

Panna

Romantické a nesmírně smyslné Panny jsou neobyčejně zdatné v ženských zbraních. Svůdné pohledy, sexy detaily a hra krásných prvků, co se oblečení týče. V tom všem Panny vynikají. Za celkem pak vždy udělají velmi ženskou tečku, právě v podobě svého parfému, který nikdy nedají z ruky. Růže, santalové dřevo a hlavně magnólie. To jsou vůně Panny.

Lev

Lvice jsou mimořádně silné, výrazné a specifické osobnosti. Když si něco vezmou do hlavy, jsou schopné vytrvat do roztrhání těla. Obratně se však také umí upřímně omluvit a přiznat svou chybu, či porážku. Ve všem, co dělají, se odráží jejich vnitřní síla. Snad kvůli vyváženosti svou sílu halí do jemných vůní jako je ylang-ylang, bergamot a vanilka.

Rak

Náladové, citlivé a vnímavé, až to člověka děsí. Račice jsou přímo typické tím, že i v poměrně nízkém věku již bývají velice moudré, inteligentní a zkušené, jako by byly pětkrát starší. Paradoxně jsou však Račice jakousi zárukou věčné dívčí přitažlivosti, svěžesti a roztomilosti. Dominují u nich vůně jako šalvěj, zelený čaj a bílá ambra.

Blíženci

Rozené experimentátorky, které dokážou strhnout svým nadšením. Nikdy se nebojí použít svou bohatou slovní zásobu a do kontextu mistrně zasazují i peprnější výrazy. Nikdy to však od nich nevyznívá vulgárně. Opírají se o vůni zemitého cedru, o vůni bylin a decentně kořeněné vůně jim také nejsou cizí.

Býk

Tvrdohlavé, ale jemné a v hloubi duše maximálně romantické. To jsou ženy ve znamení Býka. Pokud potřebujete spolehlivou vrbu, žena v Býku je top. Nikdy od ní neuslyšíte, jaké tajemství jí to někdo svěřil. Ženy v Býku bývají matkami, od kterých stojí za to, se učit. Upřednostňují květinové vůně a ani ovocné se jim neprotiví.

Beran

Energické, soustředěné a naprosto odhodlané jít vždy proti proudu. Nestanovují si nikdy menší cíle a vždycky míří k výšinám. Vytrvale si pak jdou za svým, a jejich píle, byť vykoupená minimem času pro sebe, se jim vyplácí. Jsou to úspěšné ženy, vonící po palisandru, cedru a santalu.

 

Napsala Bára Klímová

ilustrační foto: pixabay.com

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip