Babinet.cz  /  Tajemno  /  Vůně podle znamení: Pro Štírky dřevo, Rybám sedí levandule

Vůně podle znamení: Pro Štírky dřevo, Rybám sedí levandule

24.1.2020 - redakce Babinet.cz

Co žena, to originál a unikát. Divoká, zdrženlivější, temperamentní, ohnivá, nebo klidnější, vůně parfému vždy tak jako tak podtrhne její osobitost, ať je jakákoliv. Parfémy k ženám jednoznačně patří a každá si vybíráme ten svůj podle vlastního gusta. Některé z nás líbivé flakony naplněné podmanivou vůní mění, jiné jsou věrné jednomu jedinému. Když si zamilujeme svého favorita, myslíme si, že jsme objevili svou vůni až téměř životní. Ale myslí si to i hvězdy? Jaké vůně diktuje astrologie ženám podle znamení?

 

Ryby

Moudré Ryby vědí své. Ženy v Rybách nejsou až tak mlčenlivé, jak by se mohlo zdát právě díky názvu jejich znamení, který k představě mlčenlivosti a tichostí svádí. Ryby si libují ve vůni trávy, cedru, jasmínu a levanduli.

Vodnář

Ženy ve Vodnáři se jen tak něčeho nezaleknou. Neodmítají výzvy a nebojí se neznámého. V kabelce Vodnářek parfém nikdy nechybí a hraje velmi podstatnou roli, když jde o jejich osobní komfort. Celoživotně se halí do vůně skořice, santalového dřeva, do tónů orchideje a karamelu.

Kozoroh

Rozvážné a velmi vytrvalé. Neoblomné, avšak mimořádně spravedlivé. Je na nich něco magického a zvláštního. Něčím neuchopitelným přitahují pohledy a vzbuzují zájem. To jsou ženy v Kozorohu. Nepohrdnou jasmínem, kaméliemi, eukalyptem a ovocnými vůněmi.

Střelec

Ženy ve Střelci dostávají do vínku velice přátelskou povahu, štědrost a nebetyčnou laskavost. Parfému nepřikládají až takový význam. Zřejmě i z toho důvodu, že ženskostí překypují i jinak, a dobře to ví. Mají ženský půvab vepsaný v očích, v pohybech, v ladnosti chůze. Santalové dřevo, anýz, hřebíček a rybíz. To jsou jejich vůně.

Štír

Záhadné, milé, ale současně co na srdci, to na jazyku. Ale Štírkám se nedokáže upřít, že i kritiku vám dokážou sdělit konstruktivním způsobem. To jim jde úžasně. Štírky jsou vůbec velmi osobité a člověk se na ně musí umět nacítit. Podléhají sytým, dřevitým vůním a také orientálním tónům.

Váhy

Nerozhodné, jistě. Ale? Když se rozhodnou, absolutně nic s nimi nehne. Navíc, ženy Váhy mají neuvěřitelně rozvinutou ženskou intuici a tak jejich rozhodnutí bývají ve většině případů naprosto správná. Jsou proto i skvělými rádkyněmi. Milují výrazné květinové vůně a vůni exotického ovoce.

 

Druhá část zde

 

Napsala Bára Klímová

ilustrační foto: pixabay.com

 

 

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip