Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Bateriové koště? Že to neznáte?

Bateriové koště? Že to neznáte?

12.12.2019 - redakce Babinet.cz

Vždy, když se řekne „koště“, vzpomenu si na pohádku, kdy se malá čarodějka učila létat. Pro mě je koště spjaté s pohádkami, s babičkou a dobou mého dětství.   Není ovšem koště jako koště. Víte, že existuje dokonce bateriové koště? To by se asi malá čarodějka divila.

Pokud doma chcete snadno vykouzlit čistou domácnost, pamatujte, že existuje pomocník, který se na takovou práci doslova těší. Moderní bateriové koště Kärcher KB 5 se postará o mimořádné výsledky úklidu. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System zvládne rychle, efektivně a bez námahy odstranit nečistoty z tvrdých podlah i koberců s nízkým vlasem. Koště funguje na lithium-iontovou baterii, to znamená, že k jeho zapojení nebudete potřebovat zásuvku a přístroj bude pohotověji po ruce než běžný vysavač. Na jedno nabití vydrží v provozu až 30 minut.

Snadné manévrování a práci bez ohýbání zad umožňuje flexibilní dvojitý kloub, stejně jako nízká hmotnost přístroje. Koště si hravě poradí i s hůře dostupnými místy. Bez potíží se s ním dostanete až do krajů, pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích. Praktickou funkcí je automatické zapínání a vypínání a odnímatelná nádoba na nečistoty, kterou jednoduše vysypete, aniž byste se dostali do kontaktu s jejím obsahem.

Při každodenním úklidu je moderní bateriové košťátko neocenitelným pomocníkem. I má babička by z něj měla radost. Díky jeho lehkosti by se jí s ním skvěle uklízelo. www.karcher.cz

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz