Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Představujeme Galaxy Note10: telefon určený k tomu, aby díky jedinečnému výkonu vnášel do života vášeň

Představujeme Galaxy Note10: telefon určený k tomu, aby díky jedinečnému výkonu vnášel do života vášeň

27.8.2019 - redakce Babinet.cz

Společnost Samsung Electronics představila začátkem srpna novou řadu svých prémiových telefonů Galaxy Note10, ve kterých se elegantní design snoubí se špičkovým výkonem a které nabízejí řadu nástrojů pro zvýšení produktivity umožňujících uživatelům vytěžit z každého okamžiku maximum. Galaxy Note10 se inspiruje generací, u níž se stírá hranice mezi prací a volným časem, a dává uživatelům svobodu pracovat tak, jak chtějí, a kdykoli a kdekoli dát průchod jejich kreativitě. Řada Galaxy Note již mnoho let pomáhá milionům věrných uživatelů po celém světě věnovat se oblíbeným činnostem a dosahovat jejich cílů. Samsung prostřednictvím Galaxy Note10 umožňuje uživatelům více se věnovat tomu, co mají rádi.

Produkt

Barvy

Doporučená maloobchodní cena

Dostupnost

Galaxy Note 10 
256 GB

Aura Black, Aura Glow

24 999 Kč

23. srpna

Galaxy Note 10+
256 GB

Aura Black, Aura Glow

28 999 Kč

23. srpna

Galaxy Note 10+
512 GB

Aura Glow

30 999 Kč

23. srpna

Účelný design PRO ŠPIČKOVÝ ZÁŽITEK

Uživatelé Galaxy Note si cení síly sofistikovaného designu – nejen kvůli vzhledu svého zařízení a dojmu, kterým působí, ale také kvůli uživatelské zkušenosti, kterou nabízí. Každý prvek Galaxy Note10 je navržen tak, aby byl elegantní, štíhlý a co nejméně rušivý a aby se tak uživatelé mohli plně soustředit na své nápady, projekty a samotný obsah, který je pro ně nejdůležitější.

  • Dvě velikosti: Přístroj Galaxy Note je poprvé nabízen ve dvou velikostech, takže se zákazníci mohou rozhodnout pro verzi, která jim vyhovuje lépe. Modely Galaxy Note10 otevírají svět zařízení Note také uživatelům, kteří požadují funkce pera S Pen a jež osloví špičkové nástroje pro pracovní využití v přístroji kompaktních rozměrů, neboť dosud nejkompaktnější Note nabízí 6,3palcový dynamický AMOLED displej. Telefon Galaxy Note10+ je oproti tomu vybaven 6,8palcovýmDynamickým AMOLED displejem, což je doposud největší displej, jaký řada Note nabídla, ale telefon se stále snadno drží v rukou i používá.

Displeje telefonů Galaxy Note10 patří k tomu nejlepšímu, co Samsung nabízí. Počínaje od své fyzické konstrukce až po použité technologie je displej navržen tak, aby uživatelům umožnil ještě více se ponořit do jejich oblíbených televizních seriálů, filmů i her.

  • Design od okraje k okraji: Displej Cinematic Infinity telefonu Galaxy Note10 je téměř bezrámečkový a sahá od okraje k okraji, přičemž otvor pro přední fotoaparát umístěný v displeji je malý a svojí vystředěnou polohou přispívá k vyváženému vzhledu. Tento displej od společnosti Samsung dokáže uživatele maximálně pohltit a umožní jim přirozeně přecházet od myšlenky k činu, sledování a tvoření.
  • Displej nejvyšší kvality: Telefon Galaxy Note10 je vybaven oceňovaným dynamickým AMOLED displejem. Díky certifikaci HDR10+ a dynamickému mapování tónů jsou na tomto telefonu fotografie i videa ještě jasnější než na předchozích modelech Note a nabízejí ohromující barevný rozsah. Organizace UL potvrdila[1], že displej telefonu Galaxy Note10 nabízí 98% barevnou a jasovou uniformitu. Displej s technologií Eye Comfort snižuje množství modrého světla, aniž to mělo dopad na kvalitu barevného podání, a umožňuje tak příjemnější sledování obsahu[2].

Všestranná produktivita pro MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ KAŽDÉHO OKAMŽIKU

Uživatelé přístrojů Note kladou maximální důraz na produktivitu a považují svůj telefon za zásadní nástroj, který jim umožňuje dosahovat více. Těmto uživatelům nabízí Galaxy Note10 nové technologie, rozšířené možnosti a výkonné možnosti integrace, jejichž hlavním cílem je dát uživatelům svobodu pracovat způsobem, který je pro ně nejproduktivnější.

  • Od rukopisu k textu: Galaxy Note10 přináší přepracované pero S Pen v celistvém provedení s novými výkonnými funkcemi. Uživatelé si s jeho pomocí mohou zapisovat poznámky, okamžitě v aplikaci Samsung Notes ručně psaný text převádět do digitální podoby a exportovat jej do mnoha různých formátů včetně formátu Microsoft Word. Uživatelé mohou nyní své poznámky upravovat zmenšováním, zvětšováním či měnit barvu textu. Takto lze pouhými několika klepnutím zformátovat a nasdílet zápis z jednání, nebo proměnit závan inspirace v editovatelný dokument.
  • Vývoj pera S Pen: Galaxy Note10 staví na schopnostech pera S Pen podporujícího standard Bluetooth Low Energy, které bylo představeno u modelu Galaxy Note9. S Pen nově nabízí tzv. Air actions, které umožňují částečně telefon ovládat gesty. Díky zpřístupnění SDK pro Air actions mohou vývojáři vytvářet vlastní ovládací gesta, které budou uživatelé moci použít při hraní her nebo práci s oblíbenými aplikacemi.
  • Samsung DeX pro PC[3]: Galaxy Note10 také rozšiřuje možnosti platformy Samsung DeX, která uživatelům usnadňuje střídavou práci na telefonu a PC nebo počítači Mac. Pomocí jednoduchého a kompatibilního připojení USB mohou uživatelé přetahovat soubory mezi zařízeními a používat k ovládání svých oblíbených mobilních aplikací klávesnici a myš, přičemž data zůstávají v telefonu a jsou bezpečně chráněna platformou Samsung Knox.
  • Odkaz na Windows: Galaxy Note10 nabízí odkaz na Windows přímo v panelu pro rychlý přístup. Uživatelé se tak ke svému PC s Windows 10 mohou připojit jediným kliknutím. Na PC si potom mohou nechat zobrazit oznámení z telefonu, odesílat a přijímat zprávy a prohlížet si nejnovější fotografie, aniž by museli práci na počítači přerušovat a brát telefon do ruky.

FOTOAPARÁT PROFESIONÁLNÍ KVALITY pro tvůrce

S Galaxy Note10 mohou tvůrci obsahu i běžní uživatelé používat nejmodernější nástroje umožňující pořizovat ohromující videa a fotografie – jejich kanály, příběhy i příspěvky tak nezůstanou bez povšimnutí a získají větší schopnost oslovit. Díky kombinaci pokročilých technologií zpracování obrazů a pokročilého softwaru posunuje Galaxy Note10 mobilní fotografii i videa na novou úroveň.

  • Špičková technologie pro práci s videem: Galaxy Note10 uživatelům umožňuje pořizovat videa v profesionální kvalitě, aniž by s sebou museli nosit další vybavení. Funkce Live focus video nabízí úpravy hloubky ostrosti, uživatel tak může rozostřit pozadí a zaměřit se na požadovaný objekt zájmu. Funkce Zoom-In Mic zesiluje zvuk v záběru a naopak potlačuje hluk na pozadí, díky čemuž se můžete lépe soustředit na zvuky, které v záznamu chcete mít. Nová a zdokonalená funkce Super steady stabilizuje záznam a redukuje otřesy, kvůli kterým mohou být akční videa rozmazaná. Tato funkce je nyní k dispozici v režimu Hyperlapse, který slouží k pořizování stabilních časosběrných videí.
  • Rychlá a snadná úprava videí: Po pořízení videozáznamu mohou uživatelé přístroje Galaxy Note10 svůj klip okamžitě upravit přímo ve svém telefonu. Funkci video editor sloužící k úpravě videozáznamů lze ovládat pomocí pera S Pen, takže namísto poklepání pro výběr nebo úpravu klipu mohou uživatelé perem označit přesný moment, kde chtějí střih provést. Tvůrci, kteří chtějí mít ještě větší kontrolu nad úpravou svých záběrů, mohou na svých zařízeních Galaxy Note10 využít sofistikovanou sadu nástrojů aplikace Adobe Rush[4], se kterou lze nyní díky peru S Pen pracovat ještě přesněji.


[1] Organizace UL ověřila, že prémiový displej s otvorem v telefonu Galaxy Note10 dosahuje 98% uniformity, pokud jde o barevné podání a jas, a že průhlednost otvoru pro fotoaparát dosahuje 92 %.

[2] Celosvětově uznávaný certifikační institut TÜV Rheinland udělil displejům telefonů Galaxy Note10 a Note10+ certifikaci Eye Comfort potvrzující schopnost displeje výrazně omezit škodlivé účinky modrého světla. Příslušný certifikát je k dispozici na stránkách www.tuv.com pod ID 1419071436.

[3] Pro PC se systémem Windows k dispozici pro OS Windows 7 a Windows 10, pro počítače Mac k dispozici pro OS High Sierra a Mojave.

[4] Aplikaci Adobe Rush je možné si stáhnout.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip