Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vyběhněte stylově

Vyběhněte stylově

22.5.2019 - redakce Babinet.cz

Pokud jste letos ještě nevyběhla ven, máme pro vás tipy na skvělé vychytávky od značky HONOR, které vás budou motivovat k těm nejlepším sportovním výkonům. Skvěle vypadají, jsou technologicky velice zdatné, a navíc je pořídíte za rozumnou cenu. Mluvíme tu o parádním fitness náramku HONOR Band 3 a sportovních bezdrátových sluchátkách HONOR Sport vybavených Bluetooth technologií.

Oranžovou na ruku

Fitness náramek HONOR Band 3 je tu pro všechny příznivkyně aktivního života. Bude vás dokonale monitorovat při běhu, jízdě na kole, plavání i příjemné nedělní procházce. Náramek je dostupný hned v několika barevných variantách, aby vám dokonale padnul ke sportovnímu outfitu, my jsme vybrali ten oranžový. Na zápěstí vám přímo změří tepovou frekvenci, můžete ho použít jako krokoměr nebo k měření vzdálenosti i svého tempa. Přitom všem dokáže tento sympatický oranžák měřit i srdeční aktivitu, a to po celý den, což je obrovská výhoda oproti jiným náramkům.

Holdujete náročným sportům? HONOR Band 3 je s vámi s přehledem zvládne. Je voděodolný až do 50 metrů hloubky a při plavání změří čas i spálené kalorie. Pokud si ho navíc propojíte se svým chytrým telefonem, získáte stylovou prodlouženou ruku telefonu díky notifikacím na displeji, na kterém uvidíte to nejpodstatnější. Zároveň vám ukáže i data jako aktuální srdeční tep, zónu srdečního tepu, v jaké běžíte, vzdálenost i vaše průměrné tempo. A teď to nejdůležitější, fitness náramek HONOR Band 3 pořídíte za necelou tisícovku.

Do uší červenou

Nebo modrou či černou? Nadupaná sportovní bezdrátová sluchátka Bluetooth HONOR Sport seženete v červeném, modrém i černém barevném provedení. Užijete si jejich design, pohodlí při sportu i perfektní hudební přednes. Jsou perfektně odolné proti potu i povětrnostním vlivům, a proto jsou vhodná snad pro všechny typy aktivit. Sluchátka mají ultralehkou konstrukci, jejich pecky pevně a zároveň komfortně drží v uších.

Hlasitost pořešíte intuitivně, protože ovládání je umístěno přímo na kabelu. Velmi praktický je také magnetický design umožňující bezpečné zavěšení na krk i v případě, že neposloucháte svou oblíbenu hudbu. S Bluetooth sluchátky HONOR si tak svou hudbu můžete opravdu vychutnat, navíc se skvělým pocitem volnosti bez omezení dráty. Za cenovku 700 Kč jsou neodolatelná!

Tak na co ještě čekat? Vybavte se těmito parádními kousky a vyběhněte ven stylově! Svět venku je nádherný!

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip